



Генератор бензиновый, станция электрическая Könner&Söhnen KS 10000E-3 ATS
Бензиновий генератор Könner&Söhnen KS 10000E-1/3
| Потужність макс./ном. 230В | 8.0/7.5 кВт |
| Потужність макс./ном. 400В | 8.0/7.5 кВт |
| Потужність двигуна | 18 к.с. |
| Тип запуска | ручний/електро |
| Тип палива | бензин |
| Модель двигуна | KS 440 |
| Розетки | 1×16А(400В), 1×32А(230В) |
| Об’єм паливного бака | 25 л |
| Об’єм масляного картера | 1.2 л |
| Час роботи при навантаженні 50% | 15 годин |
| Вага нетто | 88 кг |
| Напруга | 230В/400В |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга, В | 230 / 400 |
| Потужність макс./номінальна, 230В, кВт | 8.0 / 7.5 |
| Потужність макс./номінальна, 400В, кВт | 8.0/ 7.5 |
| Частота, Гц | 50 |
| Сила струму макс., А | 34.78 / 14.45 |
| Розетки | 1×16А(400В)/1×32А(230В) |
| Ємність паливного баку, л | 25 |
| Час роботи при навантаженні 50%, год | 15 |
| LED-дисплей | лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| Рівень шуму, Lpa (7m), дБ | 71 |
| Вихід 12В, А | 12/8.3 |
| Модель двигуна | KS 440 |
| Тип двигуна | бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Потужність двигуна, к.с./кВт | 18.0/13.24 |
| Об’єм масляного картера, л | 1.2 |
| Об’єм двигуна, см3 | 440 |
| Регулятор напруги | інтелектуальна система AVR |
| Тип запуска | ручний/електро |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1/0.8 |
| Габарити нетто, мм | 680×545×550 |
| Габарити брутто, мм | 700×545×590 |
| Вага нетто, кг | 88 |
| Вага брутто, кг | 90 |
| Клас захисту | IP23M |
Однією з унікальних особливостей моделі генератора KS 10000E-3 ATS з електрозапуском є функція ATS (АВР — автоматичне введення резерву). Ця функція дозволяє генератору автоматично включатися в момент відключення світла, а потім автоматично вимикатися в момент повернення електроживлення. Вона необхідна в разі використання об’єкту жінками або літніми людьми, при від’їздах, на об’єктах із суворим температурним або світловим режимом. У моделях інших брендів для виконання даної функції необхідно купувати громіздке, дороге обладнання, яке потребує додаткової, складної установки. У нашому випадку блок вже встановлений в генератор, інсталяція такого генератора максимально спрощена, а вартість даних моделей торгової марки «Könner & Söhnen» є доступною для будь-якого гаманця.
Унікальна інноваційна система переключення фаз VTS (Voltage Transfer Switch) дозволяє використовувати генератор як в режимі 3-х фаз (400V), так і в однофазному режимі (230V) без втрати потужності! Більше немає необхідності купувати два окремих генератора, зберігати, обслуговувати і переміщати на потрібний об’єкт — досить просто перемкнути режим і використовувати генератор «Könner & Söhnen» з системою перемикання фаз при необхідній напрузі.
Крім того, дана модель генератора має можливість підключення зварювального інвертора з максимальним струмом до 200А*
СИСТЕМА VTS (ПЕРЕМИКАЧ ТИПУ НАПРУГИ)
Генератор оснащений системою VTS (Voltage Transfer Switch) — системою перемикання типу напруги. Завдяки даній системі, генератор може працювати як у режимі 1 фази, так і у режимі 3-х фаз
ФІРМОВІ ДВИГУНИ
Для торгової марки «Könner & Söhnen» спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні та багаторівневі тести. Кожен двигун забезпечений резервним запасом потужності, завдяки чому генератори ТМ «Könner & Söhnen» гарантовано видають заявлену потужність.
ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕРІЙНІ НОМЕРИ НА ДВИГУНАХ
Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, економічності, екологічності, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V. Кожний двигун та кожний генератор мають свої індивідуальні серійні номери, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.
Двигуни Könner & Söhnen вирізняються легким стартом та пониженою вібрацією. Лінійка бензинових генераторів KS 10000 оснащена надійним 1-циліндровим двигуном потужністю 18 к.с.
ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ З ЕЛЕКТРОЗАПУСКОМ
Зручна ергономічна панель керування генератора з електрозапуском дозволяє з легкістю запустити генератор, керувати його роботою, не потребує додаткових навичок. Сучасний інтелектуальний LED-дисплей завжди підкаже кількість відпрацьованих годин, частоту та вольтаж, що видається. Інформація на дисплеї дозволяє контролювати напругу, частоту, кількість відпрацьованих генератором годин та своєчасно проводити технічне обслуговування генератора, тим самим подовжуючи строк його експлуатації
ОБЛАДНАННЯ
Панель керування генератора оснащена ергономічними роз’ємами для підключення однофазних і трифазних споживачів. Потужні розетки виготовлені з високоякісного термостійкого пластику.
СИНХРОННИЙ АЛЬТЕРНАТОР
Альтернатор синхронного типу з вбудованою інтелектуальною системою AVR спеціально розроблений для роботи в однофазному і трифазному режимах без втрати потужності. Висока якість виготовлення та мідна обмотка дозволяють витримувати тривалі граничні навантаження.
ЛЕГКА ТА ЗРУЧНА СИСТЕМА РУЧНОГО СТАРТУ
Система полегшеного ручного старту дозволяє швидко завести двигун, не докладаючи значних зусиль. Для зручності використання генератори цього типу мають три виду запуску – ручний, електро та авто. Більш потужні моделі додатково обладнані системою електричного старту для зручності використання.
СТАЛЕВИЙ БАК
Генератори «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання.
ПОСИЛЕНА СТАЛЕВА РАМА
Дана модель обладнана міцною сталевою рамою діаметром ø 32 мм, яка служить для захисту генератора від різного роду ушкоджень та забезпечує його зручне транспортування.
ПОДВІЙНА АНТИВІБРАЦІЙНА СИСТЕМА
Всі моделі генераторів ТМ «Könner & Söhnen» оснащені подвійною антивібраційною системою, що забезпечує зниження шуму та подовжує роботу генератора. Двигуни закріплені на високоякісних каучукових подушках. Посилена сталева рама має гумові опори для додаткового зниження вібрації, від ковзання та корозії
ФІРМОВІ ДВИГУНИ
Для торгової марки «Könner & Söhnen» спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні та багаторівневі тести. Фірмові двигуни КС надійні, зносостійкі та економічні за рахунок використання системи OHV. Система OHV забезпечує підвищену ефективність згоряння палива та підвищений термобаланс.
ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕРІЙНІ НОМЕРИ НА ДВИГУНАХ
Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, економічності, екологічності (зокрема рівень шкідливих викидів та рівень шуму). Кожний двигун та кожний генератор мають свої індивідуальні серійні номери, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.
Двигуни Könner & Söhnen вирізняються легким стартом та пониженою вібрацією. Лінійка двигунів представлена у діапазоні потужності від 2 до 8 кВт.
ЛЕГКА ТА ЗРУЧНА СИСТЕМА РУЧНОГО СТАРТУ
Система полегшеного ручного старту дозволяє швидко завести двигун, не докладаючи значних зусиль. Більш потужні моделі додатково обладнані системою електричного старту для зручності викоричтання. Верхнє розміщення клапанів (ОНV) двигуна збільшує експлуатаційний строк, знижує витрати палива та рівень шуму.
ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Зручна ергономічна панель керування генератора з електрозапуском дозволяє з легкістю запустити генератор,дозволяє з легкістю запустити генератор, керувати його роботою, не потребує додаткових навичок. Сучасний інтелектуальний LED-дисплей завжди підкаже кількість відпрацьованих годин, частоту та вольтаж, що видається. Інформація на дисплеї дозволяє контролювати напругу, частоту, кількість відпрацьованих генератором годин та своєчасно проводити технічне обслуговування генератора, тим самим подовжуючи строк його експлуатації.
СТАЛЕВИЙ БАК
Генератори «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання.
ДЕМПФЕРИ ДЛЯ ПОНИЖЕННЯ ВІБРАЦІЇ
Всі моделі генераторів «Könner & Söhnen» оснащені гумовими ніжками для зниження вібрації. Завдяки гумовим демпферам, працюючий генератор не пошкодить покриття підлоги, а фарбування рами не буде подряпане.




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Страна производитель | Германия |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 3 |
| Конструкция | Портативная |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Максимальная мощность | 8 кВт |
| Напряжение | 400 В |
| Номинальная мощность | 7.5 кВт |
| Номинальная сила тока | 14.4 А |
| Полная мощность | 8 кВА |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Защитный кожух | Нет |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электрический, Автоматический запуск |
| Счетчик моточасов | Да |
| Уровень шума | 71 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 93 кг |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | KS 440 |
| Мощность двигателя | 18 л. с. |
| Объем двигателя | 440 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Потребление топлива | 1.6 л/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Время непрерывной работы | 15 |
| Гарантийный срок | 12 |
- Цена: 34 144 ₴
- Нет в наличии
- Код: 000000737
34 144 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понедельник09:0016:00
- Вторник09:0016:00
- Среда09:0016:00
- Четверг09:0016:00
- Пятница09:0015:00
- СубботаВыходной
- ВоскресеньеВыходной


