




Электрический культиватор KS 1500T E
Особливості:
- Посилений сошник для легкого і швидкого вибору глибини оранки.
- Оптимальне співвідношення потужності і ваги.
- Висока маневреність.
- Ергономічна панель управління з регульованими ручками.
- Жорстка рамна конструкція.
- Ковані шаблевидні фрези.
ДВИГУН KÖNNER & SÖHNEN
Культиватор оснащений безшумним, екологічно чистим двигуном Könner & Söhnen.
МІЦНІ ФРЕЗИ
Фрези культиватора Könner & Söhnen мають ребра жорсткості і спеціальну загнуту форму. Ребра жорсткості дозволяють працювати з більш важким грунтом без їх деформації. Розбірний редуктор культиватора виконаний з міцного матеріалу (силумін), і має можливість обслуговування.
ТРАНСПОРТУВАЛЬНІ КОЛЕСА
Невеликі колеса, суміщені з сошником, роблять зручним транспортування і роботу з культиватором. Також модель оснащена зручною ручкою.
ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ
Культиватор не вимагає заправки паливом, неймовірно простий в управлінні. Важіль запуску має захист від випадкового старту і розташований на ергономічній ручці культиватора.









| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Страна производитель | Германия |
| В комплекте оборудования | Культиватор |
| Максимальная глубина обработки | 23 см |
| Максимальная ширина обработки | 40 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Электрический |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.5 кг |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип питания | 230 В |
- Цена: 3 650 ₴
- Нет в наличии
- Код: 000001063
3 650 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понедельник09:0016:00
- Вторник09:0016:00
- Среда09:0016:00
- Четверг09:0016:00
- Пятница09:0015:00
- СубботаВыходной
- ВоскресеньеВыходной






