



Мотопомпа Konner&Sohnen KS 50
Можуть використовуватися для перекачування рідини з частками не більше 5-6 мм. Перед початком роботи насос помпи необхідно заповнити чистою водою. Після старту помпу потрібно зупинити через 30 секунд після запуску і долити воду в помпу для збільшення продуктивності.
Особливості:
- Професійний 4-тактний бензиновий двигун, який виробляється за ліцензією DIMAX Int. GmbH, Німеччина.
- Посилена сталева рама діаметром 32 мм оберігає мотопомпу від пошкоджень і полегшує транспортування.
- Компактні розміри і невелика вага.
- Корпус виготовлений з високоміцного алюмінію, який не піддається корозії, температурним впливам та деформації.
- Економічна витрата палива.
- Висока продуктивність.
ФІРМОВІ ДВИГУНИ K&S
Двигуни, що використовуються в мотопомпах «Könner & Söhnen», виробляються під пильним контролем німецьких інженерів. Як і всі двигуни ТМ «Könner & Söhnen», вони відповідають європейським і світовим стандартам якості, економічності, екологічності (включаючи рівень шкідливих викидів і рівень шуму). Всі двигуни проходять тестування тривалою безперервною роботою, а потім розбираються і вивчаються на наявність дефектів.
ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕРІЙНІ НОМЕРИ НА ДВИГУНАХ
Кожен двигун має індивідуальний серійний номер, що дозволяє контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування. Двигуни «Könner & Söhnen» відрізняються легким запуском і зниженою вібрацією.
СТАЛЕВИЙ БАК
Мотопомпи «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи без дозаправки.
ДЕМПФЕРИ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ВІБРАЦІЇ
Всі моделі мотопомп «Könner & Söhnen» оснащені гумовими ніжками для зниження вібрації. Завдяки гумовим демпферам, працююча мотопомпа не зашкодить покриття підлоги, а фарбування рами не буде подряпане.




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 25 кг |
| Глубина всасывания | 8 м |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 6 мм |
| Максимальный напор | 27 м |
| Перекачиваемые среды | Чистая вода |
| Характеристики привода | |
| Емкость системы смазки | 0.6 л |
| Марка двигателя | KS 170 |
| Масляной датчик | Да |
| Объем двигателя | 163 куб. см |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Тип топлива | Бензин |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диаметр присоединительного патрубка | 50 мм |
| Максимальная пропускная способность | 30 |
- Цена: 6 775 ₴
- Нет в наличии
- Код: 000000139
6 775 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понедельник09:0016:00
- Вторник09:0016:00
- Среда09:0016:00
- Четверг09:0016:00
- Пятница09:0015:00
- СубботаВыходной
- ВоскресеньеВыходной


