



Мотопомпа для брудної води KS 80TW
Мотопомпи для брудної води часто використовуються комунальними службами, будівельними компаніями, а також в сільському господарстві. Такі мотопомпи прекрасно підходять для використання при бурінні свердловин. Завдяки спеціальній конструкції помпи, відбувається циркуляція води, і бруд зі свердловини виштовхується на поверхню. Можуть використовуватися для відкачування забруднених рідин з максимально допустимим розміром частинок 2х4 см. Перед початком роботи насос помпи необхідно заповнити чистою водою. Після старту помпу потрібно зупинити через 30 секунд після запуску і долити воду в помпу для збільшення продуктивності.Особливості:
- Професійний 4-тактний бензиновий двигун, який виробляється за ліцензією DIMAX Int. GmbH, Німеччина.
- Посилена сталева рама діаметром 32 мм оберігає мотопомпу від пошкоджень і полегшує транспортування.
- Компактні розміри і невелика вага.
- Корпус виготовлений з високоміцного алюмінію, який не піддається корозії, температурним впливам та деформації.
- Економічна витрата палива.
- Висока продуктивність.
ФІРМОВІ ДВИГУНИ K&S
Двигуни, що використовуються в мотопомпах «Könner & Söhnen», виробляються під пильним контролем німецьких інженерів. Як і всі двигуни ТМ «Könner & Söhnen», вони відповідають європейським і світовим стандартам якості, економічності, екологічності (включаючи рівень шкідливих викидів і рівень шуму). Всі двигуни проходять тестування тривалою безперервною роботою, а потім розбираються і вивчаються на наявність дефектів.
|
ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕРІЙНІ НОМЕРИ НА ДВИГУНАХ Кожен двигун має індивідуальний серійний номер, що дозволяє контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування. Двигуни «Könner & Söhnen» відрізняються легким запуском і зниженою вібрацією. СТАЛЕВИЙ БАК Мотопомпи «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи без дозаправки.
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 339 кг |
| Глубина всасывания | 8 м |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 6 мм |
| Максимальный напор | 25 м |
| Характеристики привода | |
| Емкость системы смазки | 0.6 л |
| Марка двигателя | KS 210 |
| Масляной датчик | Да |
| Объем двигателя | 210 куб. см |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Тип топлива | Бензин |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр присоединительного патрубка | 80 мм |
| Перекачиваемые среды | Грязная вода |
- Цена: 12 600 ₴
- Нет в наличии
- Код: 000000142
12 600 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понедельник09:0016:00
- Вторник09:0016:00
- Среда09:0016:00
- Четверг09:0016:00
- Пятница09:0015:00
- СубботаВыходной
- ВоскресеньеВыходной






