




Пила торцовочная Metabo KGS-254 M 1800 Вт С протяжкой Подсветкой и Лазеров (Оригинал)
Характеристики Metabo KGS 254 M Пила торцовочная (602540000)
| Производитель | Metabo |
| Страна происхождения | Германия |
| Гарантия | 3 года |
| Тип | Пила торцовочная |
| Тип питания | Сеть |
| Мощность | 1800 Вт |
| Диаметр диска | 254 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Кол-во оборотов | 4500 об/мин |
| Регулировка оборотов | Нет |
| Глубина пропила под 45 град. | 47 мм |
| Глубина пропила под 90 град. | 92 мм |
| Ширина пропила под 45 град. | 205 мм |
| Ширина пропила под 90 град. | 305 мм |
| Регулировка скоса влево | 45° |
| Регулировка скоса вправо | 45° |
| Наклон пильного диска | 47 / 2 ° |
| Наличие подсветки | Да |
| Наличие лазера | Да |
| Класс инструмента | Профессиональный |
| Вес | 16.3 кг |
| Комплектация |
- Твердосплавное пильное полотно (48 зубьев) |




- ягова функція для широких заготовок
- Компактний та легкий прилад, який зручно переносити в одній руці
- Надійна конструкція з алюмінієвого лиття під тиском для найважчих умов
- Просте транспортування завдяки ергономічним ручкам для перенесення та блокуванню пиляльної голови
- Ефективне відведення стружки завдяки інтегрованому подовженню каналу всмоктування
- Швидке та прецизійне налаштування завдяки точкам фіксації кутів
- Лазер для точної індикації лінії різання (живлення від мережі, батарейки не потрібні)
- Розширення столу, що плавно витягуються та можуть зніматися для підкладання під довгі панелі, рейки та ін.
- Яскравий світлодіод для освітлення місця пиляння (від мережі, батарейки не потрібні)
- Високі упори, що можуть зсуватися вбік, для безпечного пиляння
- Затискач для надійної фіксації заготовки зверху або спереду
- Обмежувач глибини для простоти виконання пазів
- Пиляльна голова нахиляється ліворуч, з додатковою кутовою зоною для заднього розпилу
- Всі шкали та елементи управління добре видимі та інтуїтивно зрозумілі для використання
- Проста заміна пиляльного диску з блокуванням шпинделя; не потрібний демонтаж пересувного захисного кожуха
Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками.
Враховуйте обсяг поставки та опис виробу.
Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.
Характеристики :
Габарити 790 x 515 x 515 mm
Опорна поверхня 340 x 775 mm
Макс. ширина розрізу 90°/45° 305 / 205 mm
Макс. глибина розрізу 90°/45°92 / 47 mm
Розмір пропилу 90°/90° 305 x 92 mm
Розмір пропилу 45°/45° 205 x 47 mm
Налаштування столу ліворуч/праворуч 47 / 47 °
Нахил пилкового диску ліворуч/праворуч 47 / 2 °
Пилкове полотно 254 x 30 mm
Номінальна споживана потужність S1 100% 1450 W
Номінальна споживана потужність S6 20% 1800 W
Кількість обертів холостого ходу 4500 /min
Кількість обертів при номінальному навантаженні 3150 /min
Швидкість різання 60 m/s
Вага 16.3 kg
Довжина кабелю 2 m
Звукова емісія
Рівень звукового тиску 99 dB(A)
Рівень звукової потужності (LwA) 106 dB(A)
Погрішність виміру К 3 dB(A)
Комплектація :
- Твердосплавний пиляльний диск (48 зубців)
- 2 інтегровані розширення столу
- Упор для відрізання по довжині заготовки
- Затискач для матеріалу
- Інструмент для заміни пиляльного диску
- Намотування кабелю
- Мішок для збирання стружки








| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Максимальная глубина пропила | 92 мм |
| Максимальная ширина пропила | 305 мм |
| Максимальный диаметр диска | 254 мм |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Угол наклона | 47 град. |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 16.3 кг |
| Дополнительные функции | |
| Лазерный маркер | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 36 |
| Максимальное количество оборотов | 4500 |
- Цена: 10 036 ₴
- Нет в наличии
- Код: 53526
10 036 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понедельник09:0016:00
- Вторник09:0016:00
- Среда09:0016:00
- Четверг09:0016:00
- Пятница09:0015:00
- СубботаВыходной
- ВоскресеньеВыходной







