+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98





Рівень лазерний міні, 2 лазерні головки INTERTOOL МТ-3050
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Лазерний рівень – незамінна річ на будівництві або під час ремонту. Це сучасна альтернатива отвесам, отбивочным шнурах, водяним рівнів і рівнів з вічками.
Володіє функцією самовирівнювання, яка забезпечить строго вертикальні і горизонтальні ліній високої точності. Промені проектуються до 10 метрів.
Особливості
- Міцний двокомпонентний корпус;
- Захист лазерної голівки від ушкоджень, за рахунок системи блокування у вимкненому стані.
- Інтуїтивно зрозуміле управління;
- В комплекті кронштейн на магнітах для кріплення на стіну.
Час самонівелірованія до 4 сек.
3 режими роботи:
- Проектування тільки горизонтальної лінії
- Проектування тільки вертикальній лінії
- Проектування 2-х перпендикулярних ліній одночасно
Цей лазерний нівелір оснащений різьбленням кріплення 1/4".
Використовуйте разом зі штативом MT-3053
Комплектація
Лазерний рівень
2 батарейки АА
Кронштейн на магнітах
Нейлоновий чохол
Керівництво по експлуатації
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL МТ-3050
| Робоча відстань | до 10 м |
|---|---|
| Точність вимірювання | +/-0,2 мм/м |
| Час самонастроювання | ~4 сек |
| Діапазон вирівнювання | 4+1 град |
| Ширина лінії лазера | 2 мм/5 м |
| Робоча температура | від -10 до +50 °С |
| Клас лазера | 2 |
| Довжина хвилі лазера | 650 Нм |
| Габаритні розміри | 80х89х45 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Потужність лазера | до 1 мВт |
| Інше | Різьблення 1/4" для кріплення на штатив |
| Вага | 0,680 кг |
| Обсяг | 0,002528 куб. м |


















| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.68 кг |
| Час автоматичного нівелювання | 4 сек |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 650 нм |
| Живлення | Батарейки |
| Похибка вимірювання | 0.2 мм/м |
| Робочий діапазон | 10 м |
| Стан | Новий |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 1 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: MT-3050
1 699 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний







