+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98

Точильний верстат Stromo SBG-1050/105
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо Ви бажаєте, щоб ріжучі та колючі прилади, які опинилися у Вас вдома, чудово виконували власні задачки, то Вам просто потрібно придбати для їх заточування точильний верстат Stromo SBG 1050/105. За рахунок власних маленьких ваги і габаритів у Вас з'явиться можливість встановити його в необхідному місці і на будь-яку площину, а також стаціонарно його закріпити.
У складанні цієї моделі врахована установка двох абразивних кругів різної зернистості, на одному з яких Ви спочатку зможете зробити грубу шліфування, зачищення або заточку, а на найбільш тонкодисперсному довести до відповідної гостроти. Крім того дані кола зверху оснащені прозорими екранами, які оберігають Ваші руки і очі від іскор з маленьких абразивних частинок.
Особливості:
- Дана модель обладнана потужним двигуном, який швидко розкручує диски до високих обертів
- Інструмент є компактним і має невелику вагу
- Завдяки такому інструменту можливо заточувати різні ріжучі предмети
- Дана модель надійно захищена від попадання пилу
- Інструмент дуже простий в обслуговуванні і користуванні
Технічні характеристики:
- Потужність: 1050 Вт
- Напруга: 220 В
- Частота: 50 гц
- Число обертів на холостому ходу: 2950 об/хв
- Діаметр диску: 150 мм
- Діаметр посадочного отвору: 12.7 мм
- Вага: 8.3 кг
- Гарантія: 12 місяця
- Країна виробник: Китай
Комплектація:
- Точило Stromo SBG 1050/105
- Гарантійний талон
- Інструкція
- Захисний кожух від іскор і пилу
- Точильні круги

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stromo |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр посадкового отвору | 12.7 мм |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 1.05 кВт |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип верстата | Точильний верстат |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 |
- Ціна: 1 135 ₴
- Немає в наявності
- Код: SBG-1050/105
1 135 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


