
Зварювальний напівавтомат STROMO SWM 270
Зварювальний напівавтомат STROMO SWM 270 (+MMA) ― надійний інверторний апарат з високими показниками зварювального струму і продуктивності.
Дана модель може проводити зварювання дротом від 0,6 до 0,8 мм (MIG) і штучними покритими електродами від 1.6 до 4 мм (ММА).
Діапазон регульованого струму зварювання становить 20-270 Ампер.
Апарат оснащений примусовим повітряним охолодженням та автоматичним захистом від перегріву.
Перевагою напівавтомата STROMO SWM 270 є наявність функції зміни полярності, яка дає можливість використовувати режим "зварювання без газу".
Цей режим дозволяє використовувати порошкову (FLUX) дріт.
Завдяки компактним габаритам і невеликій вазі напівавтомат STROMO SWM 270 активно застосовують на виїзних та висотних роботах.
Особливості:
Високий ККД
Захист від перегріву
Повітряне охолодження
Функція зміни полярності
Висока якість швів зварювання
Плавне регулювання зварювального струму
Якісна система протяжки KOBA
Плавне регулювання швидкості подачі дроту
Стабільна робота при зниженому напрузі в мережі
Технічні характеристики:
Напруга/Частота мережі живлення 220 ± 20% В/50 Гц
Найменший зварювальний струм 20 А
Найбільший зварювальний струм А 270
Діапазон регулювання робочої напруги 16-27 В
Діаметр використаної дроту 0,6-0,8 мм
Діаметр електрода, який використовується 1,6-4,0 мм
Швидкість подачі дроту 2,5-13 м/хв
Кількість пар подаючих роликів 1
Макс. споживана потужність 5.5 кВт
ККД 85 %
Вага 10 кг
Комплектація:
Напівавтомат STROMO SWM 270
Кабель з електродотримачем
Кабель маси
Щиток зварювальний
Щітка-молоток
Картонна коробка
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Гарантія: 12 місяців.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stromo |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 10 кг |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 270 А |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -35 град. |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.5 кВт |
| Номінальний зварювальний струм | 270 А |
| Тривалість навантаження | 85 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 13 |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 2.5 |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: SWM 270
Ціну уточнюйте
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


