
Отбойный молоток Makita HM1203C 19,1 Дж, 1510 Вт, 950 - 1900 удар/мин, гарантия 3 года, вес 9,7кг
ОПИСАНИЕ:
Відбійний молоток Makita HM1203C - надійний інструмент професійного класу, призначений для руйнування керпічних чи бетонних конструкцій, а також для розкриття дорожнього полотна. Справлятися з такими складними завданнями модель професійного може завдяки високій потужності (1510Вт), а також силі удару в 19,1 Дж. Ергономічна D-подібна ручка гасить вібрацію. Пристрій оснащений подвійною захисною ізоляцією. Також варто відзначити наявність електронної системи стабілізації ударів і можливість регулювання числа ударів. А індикатор, що нагадає про необхідність заміни вугільних щіток.
ОСОБЛИВОСТІ:
-
система стабілізації кількості ударів;
-
регулювання числа ударів;
-
плавний пуск;
-
патрон SDS-Max;
-
велика сила удару;
-
індикатор пошкодження мережевого кабелю;
-
індикатор зносу вугільних щіток;
-
довгий мережевий кабель.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
-
відбійний молоток Makita HM1203C;
-
додаткова ручка;
-
пікоподібне зубило;
-
мастило;
-
керівництво по експлуатації;
-
пластиковий кейс.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 9.7 кг |
| Максимальна сила удару | 19.1 Дж. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1510 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Максимальна кількість ударів | 1900 |
- Ціна: 17 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 33402
17 200 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


