
Культиватор бензиновий Forte 1050G, колеса 10", 7.0 л. с. (синій)
Опис Культиватор бензиновий Forte 1050G, колеса 10", 7.0 л. с.(синій)
Культиватор 1050G - наиболее подходящая машина для качественной обработки земельных участков.
Данная модель имеет мощность 7 л.с. (4800 Вт), благодаря чему, вам с легкостью удастся вскопать любой плотности и структуры землю.
Великолепное сочетание доступной цены и широкоформатности, делает мотокультиватор одним из самых продуктивных устройств, работу которого по-достоинству оценило множество простых домовладельцев, а также настоящих профессионалов-фермеров.
Работа происходит на основе одноцилиндрового четырехтактного двигателя с мощностью семь лошадиных сил.
При своїй потужності, витрата палива можна вважати досить економним.
Обсяг паливного бака агрегату - 3.6 л, масляного - 0.6 л. Глибина культивації складає 300 мм, а ширина 1050 мм.
Культиватор вагою в 100 кг легко управляємо і мобільний. У вас не виникне труднощів та проблем в його експлуатації.
Характеристики Культиватор бензиновий Forte 1050G, колеса 10" 7.0 л. с. (синій)
Інструмент Культиватор
Виробник Forte
Країна походження Китай
Гарантія 1 рік
Тип живлення Бензин
Потужність 4800 Вт
Потужність 7 л. с
Модель двигуна 1050G
Тип двигуна-Чотиритактний
Об'єм двигуна 196 см3
Тип Ручного старту
Охолодження Повітряне
Обсяг паливного бака 3.6 (л)
Масляний бак 0.6 (л)
Трансмісія Ланцюговий редуктор
Кількість передач вперед, 2
Кількість передач назад 1
Ширина культивації 1050 мм
Глибина культивації 300 мм
Діаметр шестикутника 32 см
Клас інструменту Важкий
Габарити 101x58x78 см
Вага 100 кг
Штрих-код: 6906524916350

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 105 см |
| Марка двигуна | 1050G |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Стан | Новий |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 21 840 ₴
- Немає в наявності
- Код: 91635
21 840 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


