
Ваги торгові GSC-150 Grunhelm
ОПИС:
Торгові ваги Grunhelm GSC-150 – міцні підлогові ваги з корпусом із сталі, мають межа зважування у 150кг. Призначені для максимально точного зважування різних продуктів харчування, товарів в магазинах, складах, також для фасовки і розрахунку вартості товару. Мають автоматичне відключення і кнопкове управління. Ваги підтримують різні одиниці вимірювання: грами і кілограми, а вся інформація (вага, ціна, вартість товару) відображається на РК екрані. Працює дана модель як від мережі 220В, так і від акумулятора 4В/4A. Серед інших особливостей моделі також зазначимо: обнулення ваги, тарування, індикатор перевантаження. Всі вище перераховані якості роблять покупку даних ваг розумним і економічним рішенням.
ОСОБЛИВОСТІ:
-
робота від мережі 220В і від акумулятора;
-
РК дисплей з підсвічуванням;
-
висока точність вимірювання;
-
індикатор перевантаження;
-
автовідключення;
-
тарування;
-
надійний корпус зі сталі;
-
регульовані ніжки з нержавіючої сталі.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
-
ваги Grunhelm GSC-150;
-
керівництво по експлуатації;
-
картонна упаковка.
Характеристики
| Виробник: | Грюнхельм |
| Тип: | торгові |
| Управління: | кнопкове |
| Максимальна вага, кг: | 150 |
| Одиниці виміру: | г/кг |
| Ціна поділки, г: | 50 |
| Розмір екрана (ціна товару): | 5 символів |
| Розмір екрана (загальна ціна): | 6 символів |
| Підсвічування: | є |
| Тарування: | є |
| Обнулення ваги: | є |
| Автовідключення: | є |
| Індикатор низького заряду батареї: | є |
| Індикатор перевантаження: | є |
| Запуск натисканням клавіші: | є |
| Харчування: | 220В/4В 4А (акумулятор) |
| Колір: | синій |
| Матеріал корпусу: | сталь |
| Розмір майданчика, мм: | 250*350 |
| Габарити, мм: | 300*400*730 |
| Габарити упаковки, мм: | 530*310*220 |
| Вага, кг: | 7 |
| Гарантія, міс: | 24 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 7 кг |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ваги | Торгові |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 350 мм |
| Ширина платформи | 250 мм |
- Ціна: 2 236 ₴
- В наявності
- Код: 102531
2 236 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


