
Портативна колонка Grunhelm GW-60-A хакі
Описание Портативная колонка GW-60-A хаки Grunhelm
Портативная колонка GW-60-A - качественная модель с насыщенным звуком. Колонку можно взять с собой на вечеринку, природу, прогулку или пляж. Подключиться к колонке можно при помощи Bluetooth, карты памяти, USB или с Mini-jack 3,5 мм. Удобным дополнением колонки является функция громкой связи, а также встроенный микрофон, с помощью которого можно быстро ответить на телефонный звонок.
Характеристики Портативная колонка GW-60-A хаки Grunhelm
Виробник Grunhelm
Країна виробник Китай
Гарантія 1 рік
Тип Портативна колонка
Живлення Акумулятор
Мікрофон Так
Інтерфейс підключення 3.5 мм (Mini-Jack), Bluetooth 5.0 USB microSD, microUSB
Вихідна потужність 3W*2
Напруга 3.7 V
Відстань передачі 10 м
Діапазон частот 200Hz-20 KHz
Час роботи 3 години
Час зарядки 2 години
Матеріал корпусу Пластик/Резина
Колір Зелений
Габарити 80х180х80мм
Вага 0.3 кг
Особливості
Приємний на дотик матеріал, оточуючий форма, непомітні кнопки регулювання та улюблені яскраві кольори.
З Функцією гучного зв'язку
Вбудований мікрофон для відповідей на дзвінки
Захист від бризок
Комплектація
Портативна колонка;
Кабель micro USB;
Гачок;
Інструкція
Штрих-код: 6902020800032

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB, jack 3.5 мм, micro USB |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 200 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 6 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 239 ₴
- Немає в наявності
- Код: 97505
239 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


