




Фекально-дренажний насос Могильов ФДН-2750 патрубок 50 мм, поплавок
Опис:
Фекально-дренажний насос Могильов ФДН-2750 з поплавцем
Занурювальний насос має чавунний корпус і володіє високим рівнем складання на основі надійних комплектуючих і відповідає сучасним нормам і стандартам. Призначений для відведення стічних вод з високим рівнем забруднення, так само з його допомогою Ви можете проводити осушення підвалів і вигрібних ям, очищення замулених джерел.
Електричний насос Могильов ФДН-2750 володіє високою потужністю складової 2750 Вт завдяки чому досягається висока продуктивність, що дорівнює 17 м. куб на годину. Наявність спеціальних подрібнювачів дозволить збільшити прохідність твердих частинок тим самим значно підвищити ефективність роботи апарату.
Особливістю насоси для брудної води є наявність поплавкового вимикача завдяки чому запобігається робота насоса на суху без води.
Характеристика Фекально-дренажний насос Могильов ФДН-2750 з поплавцем:
- Живлення — 220 В
- Частота — 50 Гц
- Потужність 2750 Вт
- Продуктивність — 17 м. куб/год
- Висота підйому — до 15 м
- Max глибина занурення — 5 м
- Розмір проходять частинок — не більше 35 мм
- Матеріал — чавун
- Діаметр вихідного шланга — 50 мм
- Вага — 17 кг
Особливості заглибного насоса Могильов ФДН-2750:
- Поплавковий вимикач;
- Подрібнюючий механізм;
- Чавунний корпус;
- Висока потужність;
- Відповідність стандартам;













| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Білорусь |
| Вага | 17 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний напір | 15 м |
| Споживана потужність | 2750 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 220 |
| Пропускна здатність | 17 |
- Ціна: 3 225 ₴
- Немає в наявності
- Код: 327502
3 225 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний







