
Промисловий заточувальний верстат (400 В) Jet JBG-10A
ОСОБЛИВОСТІ:
- Пылеизолированные шарикопідшипники валу двигуна
- Корпус з чавунного литва
- Захисні кожухи з чавунного лиття з патрубками для пиловідведення
- Два регульованих підручника
- Два регульованих прозорих щитка
Заточний верстат Jet JBG-10A - потужний інструмент для промислової діяльності. Обертання кіл відбувається зі швидкістю 1450 об/хв, а це вдвічі нижче, ніж зазвичай. Завдяки цьому заточування інструменту з вуглецевих сталей, схильних до відпустки на ріжучій кромці відбувається з більшою точністю. Із-за особливостей конструкції верстата добре поглинаються вібрації. Сам верстат досить масивною, корпус виготовлений з чавуну, підстава, регульовані опори і захисні кожухи, забезпечені патрубками для підключення до системи пиловідведення, з цього ж матеріалу.
Даний інструмент оснащено високопотужним електродвигуном, особливо в трифазному варіанті. Завдяки цьому доступно здійснювати надійну і продуктивну обдирання, а також працювати протягом тривалого часу без перегріву.
| Модель | JBG-10A |
| Артикул (400 В) | 577103T |
| Споживана (вихідна) потужність | 2,8 (1,45) кВт |
| Частота обертання шліфувального круга | 1450 об/хв |
| Розміри шліфувальних кругів (ДхВ) | 250 х 25 мм |
| Посадковий діаметр шліфувальних кругів | 25,4 мм (1") |
| Зернистість шліфувальних кругів | 24G і 46G |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 620 х 330 х 310 мм |
| Вага | 50 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Споживана потужність | 2.8 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 50 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів холостого ходу | 1450 |
- Ціна: 15 569 ₴
- Немає в наявності
- Код: 577103T
15 569 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


