




Фуговально-рейсмусовий верстат jet JPT-410
ОСОБЛИВОСТІ:
- Можливість установки вала helical
- Відкидний фугувальний стіл
Фугування
- Ексцентриковий механізм регулювання глибини фугування
- Можливість регулювання висоти приймаючого столу
- Регульований фугувальний упор
- Регульоване огорожу ножового вала
- Фугувальні столи з чавунного литва
- Фугувальний упор з алюмінієвого профілю
Рейсмусование
- Відключається привід валів подачі
- Регулювання висоти фрезерування обертовим маховиком
Jet JPT-410 - верстат, призначений для фугування і рейсмусовання. Він має характеристики професійних верстатів високого класу. Дана модель - привабливий варіант, оскільки вона дає можливість заощадити простір приміщення, а також розширити сферу свого застосування.
Ширина обробки становить 407 мм. Конструкція верстата складається з надійних деталей з чавуну, що забезпечують надійність роботи без вібрацій, високопродуктивного трифазного двигуна і надійного верхнього модуля, який повністю піднімається і тим самим не заважає ні стружкоудалению, ні, власне, роботі. Також верстат має ексцентриковий механізм, який служить для зручного регулювання положення подаючого і приймаючого столів, необхідних при установці вала helical. Вал helical, надійний, більш простий та легкий у використанні, пропонується на заміну трехножевому строгальному валу, присутнього в базовому варіанті укомлектованого верстата.
Комбінований верстат Jet JPT-410 зручний у використанні, точний і високопродуктивний. Однак, варто врахувати, що рейсмусовую частина цього пристрою при інтенсивній експлуатації необхідно буде обслуговувати частіше.
| Модель | JPT-410 |
| Артикул (400 В) | 10000295T |
| Споживана (вихідна) потужність | 4,5 (3,0) кВт |
| Частота обертання строгального валу | 5500 об/хв |
| Діаметр строгального валу | 70 мм |
| Розмір ножів (ДхШхТ) | 410 х 25 х 3,0 мм |
| Кількість ножів | 3 |
| Максимальна ширина заготовки | 407 мм |
| Діаметр витяжного патрубка | 127 мм |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 1660 x 920 x 1000 мм |
| Вага | 330 кг |
| Фугування | |
| Глибина стругання за один прохід | 0-3,0 мм |
| Розміри столу фугування (ДхШ) | 1660 x 413 мм |
| Розміри фугувального упору (ДхВ) | 1100 x 150 мм |
| Кут нахилу паралельного упору | 0-45° |
| Рейсмусование | |
| Швидкість подачі | 7 м/хв |
| Максимальна висота заготовки | 225 мм |
| Максимальна глибина стругання за один прохід | 3,5 мм |
| Максимально допустима глибина стругання за один прохід по всій ширині | 1,5 мм |
| Мінімальна довжина заготовки | 150 мм |
| Довжина рейсмусового столу | 600 мм |





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Споживана потужність | 4.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 330 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів холостого ходу | 5500 |
- Ціна: 83 549 ₴



