




Фуговально-рейсмусовий верстат з ножовим валом «helical» jet JPT-410 HH
ОСОБЛИВОСТІ:
- Стругальний вал helical
- Відкидний фугувальний стіл
Фугування
- Ексцентриковий механізм регулювання глибини фугування
- Можливість регулювання висоти приймаючого столу
- Регульований фугувальний упор
- Регульоване огорожу ножового вала
- Фугувальні столи з чавунного литва
- Фугувальний упор з алюмінієвого профілю
Рейсмусование
- Відключається привід валів подачі
- Регулювання висоти фрезерування обертовим маховиком
Верстат Jet JPT-410HH з валом helical - універсальне комбіноване пристрій, здатний виконувати операції фугування і рейсмусовання. Ширина обробки - 407 мм. Це значення зазвичай характеризує високопрофесійні верстати для рейсмусовання і фугування, тому робить дану модель унікальним зразком якісної техніки.
Верстат має надійну конструкцію: деталі, виготовлені з чавуну, підйомний верхній модуль, трифазний двигун, ексцентриковий механізм і вал helical. Верстат конструювався продумано, з урахуванням того, що пристрій буде виконувати комбіновані процеси і отримувати інтенсивне навантаження.
Частиною базової комплектації є вал helical. Він простий у використанні, не вимагає додаткових налаштувань, оснащений твердосплавними ріжучими вставками, надійний, працює тихо і з мінімальними вібраціями.
Jet JPT-410HH - це хороша альтернатива громіздкою спеціалізованої техніки, однак при виборі саме цього варіанту слід звернути увагу на те, що в умовах інтенсивної експлуатації, рейсмусовая частина верстата потребує частого технічного обслуговування.
| Модель | JPT-410 HH |
| Артикул (400 В) | 10000296T |
| Споживана (вихідна) потужність | 4,5 (3,0) кВт |
| Частота обертання строгального валу | 5500 об/хв |
| Діаметр строгального валу | 70 мм |
| Розмір ножів (ДхШхТ) | 15 х 15 х 2,5 мм |
| Кількість ножів | 72 |
| Максимальна ширина заготовки | 407 мм |
| Діаметр витяжного патрубка | 100 або 127 мм |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 1660 х 920 х 1000 мм |
| Вага | 330 кг |
| Фугування | |
| Глибина стругання за один прохід | 0-3,0 мм |
| Розміри столу фугування (ДхШ) | 1660 х 413 мм |
| Розміри фугувального упору (ДхВ) | 1100 x 150 мм |
| Кут нахилу паралельного упору | 0-45° |
| Рейсмусование | |
| Швидкість подачі | 7 м/хв |
| Максимальна висота заготовки | 225 мм |
| Максимальна глибина стругання за один прохід | 3,5 мм |
| Максимально допустима глибина стругання за один прохід по всій ширині | 1,5 мм |
| Мінімальна довжина заготовки | 150 мм |
| Довжина рейсмусового столу | 600 мм |





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Споживана потужність | 4.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 330 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів холостого ходу | 5500 |
- Ціна: 114 405 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10000296T
114 405 ₴
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



