




Фуговально-рейсмусовий верстат jet JPT-8B-M
ОСОБЛИВОСТІ:
- Система відключення при перевантаженні
Фугування
- Регулювання глибини фугування
- Регульований фугувальний упор
- Регульоване огорожу ножового вала
- Фугувальні столи з алюмінієвого лиття
- Фугувальний упор з алюмінієвого профілю
Рейсмусование
- Обгумовані подають вали
- Регулювання висоти стругання обертається рукояткою
- Змінний подовжувач робочого столу з сталевого листа
Верстат призначений для індивідуальної експлуатації та поєднує дві найпопулярніші стругальні функції: фугування і рейсмусование. Jet JPT-8B комплектується потужним і «тяговитим» колекторним двигуном, який забезпечує високу продуктивність. Двигуни цього типу вимогливі до дотримання температурного режиму, тому передбачений датчик, що відключає живлення в разі перегріву двигуна.
На верхньому столі виробляють фугування або стругання під кутом з використанням паралельного упору, нахил якого регулюється в діапазоні від 0 до 45°. Максимальна величина знімання матеріалу при фугуванні 3 мм. Для рейсмусовання (калібрування деталей по товщині) призначений нижній стіл і пристрій автоподачі заготовок. В цьому випадку максимальна глибина стругання за один прохід становить 2 мм.
Володіючи широкою функціональністю і високою продуктивністю, Jet JPT-8B важить менше 30 кг і залишається мобільним: його можна взяти на будівництво або поодинці переміщати по майстерні.
У процесі експлуатації слід пам'ятати, що точна і безвідмовна робота верстатів цього типу можлива лише при якісному стружкоудалении, наприклад, за допомогою витяжних установок Jet.








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 28 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів холостого ходу | 9000 |
- Ціна: 13 384 ₴





