


Садовий пилосос мережевий BLACK+DECKER GW3030, 3000Вт
Опис
Серед всіх моделей виділяється пилосос BLACK+DECKER GW3030-QS. Ця садова техніка дуже зручна у використанні: він важить мало, відрізняється досить тихим режимом роботи і безпекою. З ним ви легко видалити зайве листя, зможете очистити рослини від пуху та вирішити інші завдання. Пилосос готовий до роботи в будь-які погодні умови, але краще виключити експлуатацію техніки при дощі.
Садовий пилосос не представляє небезпеки для домашніх, лісових тварин і зелених насаджень. Він нагнітає повітря з задньої сторони і направляє його рівномірним потоком. Впевнені, що ви відзначите ефективність роботи пилососа BLACK+DECKER GW3030-QS. Ним користуються багато садівники, а також ландшафтні дизайнери. Продумана конструкція пилососа практично виключає засмічення внутрішніх елементів листям і травою – вам не доведеться часто чистити і доглядати за технікою.
Переваги
- Новый более прочный металлический вентилятор увеличивает скорость потока и способность мульчирования, одновременно снижая уровень шума.
- Скорость воздушного потока 418 км/ч для работ по саду в тяжёлом режиме.
- Дисковой переключатель скорости для регулировки мощности в соответствии с выполняемой задачей.
- Мощный измельчитель уменьшит объём мусора в пропорции 16 к 1, ускоряя процесс приготовления компоста и облегчая его удаление.
- Увеличенный на 40%* мешок для сбора мусора ёмкостью 50 л сводит к минимуму необходимость его частого опорожнения. *по сравнению с предыдущими моделями.
- Невелика вага для оптимального комфорту і маневреності при використанні.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Максимальна швидкість повітряного потоку | 116.1 м/сек |
| Об'єм сміттєзбірника | 50 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Повітродув садовий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рівень шуму | 106 дБ |
| Форм-фактор | Переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.54 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: GW3030
Ціну уточнюйте
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


