+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98



Скважинний насос БЦП1,8-28У* ТМ "Насоси плюс обладнання" + муфта, комплектація "В"
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
ГАРАНТІЯ 24 МЕСЯЦИНА
Обмеження
- перекачувальна рідина: вода або інші рідини, схожі з водою за щільністю та хімічною активністю
- загальна мінералізація води, не більш ніж 1500 г/м3
- показник pH 6,5-9,5
- вміст механічних домішок, не більш ніж 50 г/м3
- максимальний розмір частинок, не більш ніж 0,2 мм
- максимальна температура рідини, що перекачується: +35°С
Конструктивні характеристики
- патрубок напірний із латуні
- корпус сорочки насосної камери з неіржавкої сталі
- колесо робоче — плавальне, відцентрове, закритого типу, виготовлене з ацетатної смоли
- фланець перехідний із латуні
- зворотний клапан вбудований у корпус напірної частини електронасоса
- вали двигуна та насосної частини з неіржавкої сталі AISI 304
- гвинти, стягувальні скоби, корпус двигуна та сорочка насосної камери з неіржавкої сталі
- ущільнення торцеве — графіт/кераміка/NBR/AISI 304
- покращений захист двигуна по лінії вала: ущільнення торцеве посилене спеціальною манжетою
- укомплектований кабелем електроживлення та пультом керування
- укрмплектован тросом підвісу завдовжки, рівної довжини кабелю електроживлення
Двигун
- асинхронний двополюсний із короткозамкнутим ротором, оливнаповнений
- ступінь захисту IPХ8
- клас нагрівостійкості ізоляції В
- однофазне виконання зі встановленим у пульт керування конденсатором і пристроєм захисту двигуна від перевантажень
- напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- режим роботи: тривалий


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Насоси плюс обладнання |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 20 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 35 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пропускна здатність | 4 |
- Ціна: 5 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7902NP11
5 980 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


