+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98



Свердловинний насос БЦП1,8-35У* ТМ "Насоси плюс обладнання"+ муфта, комплектація "В"
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание
ГАРАНТИЯ 24 МЕСЯЦА
Ограничения
- перекачиваемая жидкость: вода или другие жидкости, сходные с водой по плотности и химической активности
- общая минерализация воды, не более 1500 г/м³
- показатель рН 6,5 – 9,5
- содержание механических примесей, не более 50 г/м³
- максимальный размер частиц, не более 0,2 мм
- максимальна температура перекачується рідини: +35°С
Конструктивні характеристики
- напірний патрубок з латуні
- корпус сорочки насосної камери з нержавіючої сталі
- колесо робоче – плаваюче, відцентрове, закритого типу, виконане з ацетатної смоли
- фланець перехідної з латуні
- зворотний клапан вбудований в корпус напірної частини електронасоса
- вали двигуна і насосної частини з неіржавіючої сталі AISI 304
- гвинти, що стягують скоби, корпус двигуна і сорочка насосної камери з нержавіючої сталі
- ущільнення торцеве – графіт/кераміка /NBR/AISI 304
- покращена захист двигуна по лінії валу: ущільнення торцеве посилена спеціальної манжетою
- укомплектований кабелем живлення і пультом управління
- укрмплектован тросом підвісу довжиною, рівній довжині кабелю електроживлення
Двигун
- асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаполненный
- ступінь захисту ІРХ8
- клас нагрівостійкості ізоляції В
- однофазне виконання з встановленими в пульт керування з конденсатором і пристроєм захисту двигуна від перевантажень
- напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- режим роботи: тривалий


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Насоси плюс обладнання |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 20 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 47 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пропускна здатність | 4 |
- Ціна: 5 934 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7919NP12
5 934 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


