




Свердловинний насос Rudes 3FRESH950 (кабель 2м, муфта) АБСОЛЮТНА ГАРАНТІЯ 200 днів ГАРАНТІЯ 800 днів
Опис
ГАРАНТІЯ 400 днів!!
АБСОЛЮТНА ГАРАНТІЯ – перші 200 ДНІВ ВІД ДАТИ ПРОДАЖУ!*
Свердловинні електронасоси серії 3FRESH призначені для подачі чистої води з свердловин з внутрішнім діаметром не менше 85 мм і колодязів.
Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, в тому числі, і з використанням автоматичних систем підтримання тиску
Обмеження:
▪ Перекачиваемая рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності і хімічної активності
▪ Загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3
▪ Показник рН 6,5 – 9,5
▪ Вміст механічних домішок, не більше 50 г/м3
▪ Максимальний розмір частинок, не більше 0,2 мм
▪ Максимальна температура перекачується рідини: +35 °С
Конструктивні характеристики:
▪ Напірний Патрубок з чавуну катафорезне
▪ Корпус насосної камери з нержавіючої сталі
▪ Колесо робоче – плаваюче, відцентрове, закритого типу, виконане з ацетатної смоли
▪ перехідний Фланець з чавуну катафорезне
▪ Вали двигуна і насосної частини з неіржавіючої сталі AISI 304
▪ Кріпильні деталі, корпус двигуна і сорочка насосної камери з нержавіючої сталі
▪ Ущільнення торцеве – графіт/кераміка /NBR/AISI 304
▪ Покращена захист двигуна по лінії валу: ущільнення торцеве посилена спеціальним відбійником
▪ Укомплектований спеціальною муфтою для герметичного з'єднання кабелю електродвигуна з кабелем живлення
Електродвигун:
▪ Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаполненный
▪ Ступінь захисту ІРХ8
▪ Клас нагрівостійкості ізоляції В
▪ Однофазне виконання з встановленими в корпус електродвигуна конденсатором і вбудованим в обмотку пристроєм захисту двигуна від перевантажень
▪ Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
▪ Режим роботи: тривалий
*под абсолютной гарантией подразумевается одноразовый ремонт оборудования, которое вышло из строя по каким-либо причинам, кроме внешних механических повреждений (сколов, вмятин, деформации корпуса и т.д.)






| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rudes |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 25 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 92 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пропускна здатність | 2.8 |
- Ціна: 6 532 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4820224010960
6 532 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



