


Триммер електричний Procraft GT750
Електрокоса Procraft GT750 – компактний та легкий пристрій, призначений для покосу трави на присадибній ділянці. Ергономічна конструкція тримера і простота управління дозволяють стригти траву як на рівній поверхні, так і в важкодоступних місцях.
Особливості коси Procraft GT750
Висока продуктивність - котушка з ліскою робить до 1 тис. оборотів за хвилину, справляючись навіть з молодими пагонами дерев.
Двигун розташований у нижній частині конструкції, забезпечуючи балансування пристрою.
Телескопічна штанга дозволяє відрегулювати косу під своє зростання.
Велика клавіша старту для плавного початку роботи тримера.
Наявність регульованої ручки для комфортного положення рук користувача.
Захисний кожух запобігає травмуванню у разі відриву волосіні, розкидання скошеної трави та дрібного каміння.
Недорога електрокоса для стрижки газону
Коса Procraft GT750, що працює від електромережі, має безліч переваг перед аналогами, що працюють на бензині. Для роботи з нею не потрібна велика фізична сила та складне технічне обслуговування. Все, що потрібно зробити – встановити волосінь та підключити пристрій до найближчої розетки.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 1000 об/хв |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
- Ціна: 1 995 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500750
1 995 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


