

Зварювальний напівавтомат MIG-315 PRO 3в1 Kaiser
Опис Зварювальний напівавтомат MIG-315 PRO 3в1 Kaiser
Зварювальний напівавтомат MIG-315 PRO 3в1 Kaiser — модель для аматорів і професіоналів, призначена для зварювання в напівавтоматичному режимі, флюсовому дроті або в режимі MMA. Напівавтомат виготовлений із якісних матеріалів, компактний, є 2 дисплеї. Струм зварювання змінюється в межах від 20 до 315 А. Модель вирізняється своєю надійністю, а також простою системою керування. Важливим плюсом напівавтомату є наявність функцій Arc-Force, Hot-Start, а також Anti-Stick.
Характеристики Зварювальний напівавтомат MIG-315 PRO 3в1 Kaiser
| Виробник | Kaiser |
| Гарантія | 3 роки |
| Тип обладнання | Напівавтомат |
| Тип зварювання | Дуговий зварювання (ММА) |
| Мінімальний струм | 20 |
| Максимальний струм | 315А |
| Мін. діаметр електродів | 1.6 мм |
| Макс. діаметр електродів | 5 мм |
| Мін. діаметр дроту | 0.6 мм |
| Макс. діаметр дроту | 1.2 мм |
| Робоча напруга | 380 В |
| Тип ізоляції | H |
| Ступінь захисту | IP 21 |
| Робочий цикл | 60% |
| Захист від перегрівання | Да |
| Функція Гарячий старт «Hot-Start» | Да |
| Функція Форсаж дуги «Arc-Force» | + |
| Функція Антиприлипання «Anti-Stick» | Да |
| ККД | 85% |
| Охолодження | Примусове |
| Клас інструмента | Напівпрофесійний |
| Вага | 23 кг |
Комплектація
набір кабелів для зварювання штучними електродами 500A
рукав для напівавтоматичного зварювання 3 м, аналог Binzel MB-24
захисний щиток зварювальника
щітка для очищення місця зварювання та відображення окалини
газовий шланг
36V CO2 регулятор
картонна коробка
Інструкція з експлуатації
гарантійний талон

| Основні | |
|---|---|
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Вага | 23 кг |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Виробник | Kaiser |
| Максимальний зварювальний струм | 315 А |
| Максимальний діаметр дроту | 1.2 мм |
- Ціна: 17 679 ₴
- Немає в наявності
- Код: 95329
17 679 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


