




Мережна ланцюгова електропилка Makita UC3551A Натяг ланцюга без додаткових інструментів
Мережна електропилка ланцюгова Makita UC3551A використовується для заготівлі дров, розпилювання колод та дерев'яних заготовок. Завдяки високому моменту, що крутить, який забезпечує потужний електромотор, виконується точний і ефективний різ. Виконана в новому дизайні електропила ланцюгова Makita UC3551A оснащена механізмом натягу ланцюга, який дозволяє замінити та натягнути ланцюг, не застосовуючи додаткових інструментів. Тривалий час використання інструменту забезпечується зручним та збалансованим корпусом інструменту. Електропила ланцюгова Makita UC3551A оснащена прогумованими бічними та задніми рукоятками, що забезпечують надійний хват та контроль інструменту під час роботи інструменту. У моделі передбачено автоматичне змащення ланцюга.
Особливості мережної ланцюгової пилки Makita UC3551A:
Ергономічна передня рукоятка забезпечує більш високу маневреність і зручніше горизонтальне різання.
Натяг ланцюга без додаткових інструментів.
Автоматичний масляний насос забезпечує більш ефективне мастило ланцюга.
Регульований насос відключається під час роботи двигуна на холостому ходу.
Пристрій для натягу ланцюга забезпечує більшу ефективність роботи інструменту.
Металевий стрижень для відхилення чинної сили.
Інерційне гальмо ланцюга.
Електрогальмо двигуна.
Подвійна захисна ізоляція дозволяє використовувати пилку, підключаючи її до незаземлених мереж.
Комплект поставки:
Електропила ланцюгова Makita UC3551A.
Шина 35 див.
Ланцюг.
Чохол для шини.
Картонна коробка.






| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14.5 м/сек |
| Вага | 5.5 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 10 701 ₴
- Немає в наявності
- Код: 54456
10 701 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



