+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98





Каналізаційнна установка NPO WCLift400/3F Compact Гарантія 18 міс, нопір МАХ 6,5м Продукт МАХ 8,7 м/куб Потужність 400 Вт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Артикул | 301780 |
|---|---|
| Штрихкод | 4823121301780 |
| Максимальний напір, м: | 6.5 |
| Максимальна продуктивність, м³ / год: | 8.70 |
| Споживана потужність, Вт: | 400 |
| Тип розміщення | поверхневий |
| Автоматика | вимикач поплавцевий |
| Шнур електроживлення, довжина, м: | 1.6 |
| Максимальний розмір часток, мм: | 10 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, ° С: | 50 |
| Тип рідини | фекальні стоки |
| Тип приєднання патрубків | під шланг |
Каналізаційна установка NPO WCLift 400/3F Compact
Установки каналізаційні побутові WCLift призначені для перекачування стічної води із санвузлів, кухонь, пральних машин, душових кабін в тих випадках, коли вода самопливом не може відводитися в каналізацію (з підвальних приміщень або при віддаленому розташуванні каналізаційного колектора).
Обмеження
- Робоча рідина: стічна вода з санвузлів, кухонь, пральних машин, душових кабін, без твердих включень і довговолокнистих структур
- Максимальна температура рідини: + 50 °С для моделей WCLift 250/2, WCLift 400/3, WCLift 560 / 3F, WCLift400 / 3F Compact, WCLift800 / 4F + 90° С для моделі WCLift 600 / 2FHot
- Показник pH 4-10
Конструктивні характеристики
- Герметичний корпус (приймальня місткість) з пластику
- Корпус розділений на два відсіки: приймальня місткість і відсік електродвигуна (для WCLift 600 / 2FHot)
- Вхідні патрубки DN40 і DN100
- Вихідні патрубки DN25, DN32 і DN40
- Колесо робоче - центробіжне, напівзакритого типу, виконане з технополімера
- Сітчастий фільтр і ріжучий механізм (в моделях WCLift 400/3, WCLift 560 / 3F і WCLift 600 / 2FHot, WCLift 400 / 3F Compact, WCLift 800 / 4F)
- Зворотний клапан на вихідному патрубку
- Автоматичне реле управління
- Клапан з вугільним фільтром в кришці корпусу установки
- Вал виконаний з нержавіючої сталі
- Ущільнення торцеве - графіт / кераміка / NBR / AISI 304 (для WCLift 600 / 2FHot)
- Укомплектована шнуром живлення
Двигун
- Однофазний асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором
- Охолодження двигуна рідиною, в яку занурений (крім WCLift 600 / 2FHot)
- Ступінь захисту IРХ8 (для WCLift 600 / 2FHot - IP44)
- Клас ізоляції В
- Конденсатор встановлений в корпус реле рівня (для WCLift 600 / 2FHo t - конденсатор встановлений у відсіку електродвигуна)
- Вбудована в обмотку двигуна захист від перегріву з автоматичним перезапуском
- Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- Режим роботи: повторно-короткочасний (S3)
- Гарантія виробника 18 місяців





Опис
установки каналізаційні побутові
ГАРАНТІЯ 18 МІСЯЦІВ
Обмеження
- Робоча рідина: стічна вода з санвузлів, кухонь, пральних машин, душових кабін, без твердих включень і довговолокнистих структур
- Максимальна температура рідини: + 50 °С для моделей WCLift 250/2, WCLift 400/3, WCLift 560 / 3F, WCLift400 / 3F Compact, WCLift800 / 4F + 90° С для моделі WCLift 600 / 2FHot
- Показник pH 4-10
Конструктивні характеристики
- Герметичний корпус (приймальня місткість) з пластику
- Корпус розділений на два відсіки: приймальня місткість і відсік електродвигуна (для WCLift 600 / 2FHot)
- Вхідні патрубки DN40 і DN100
- Вихідні патрубки DN25, DN32 і DN40
- Колесо робоче - центробіжне, напівзакритого типу, виконане з технополімера
- Сітчастий фільтр і ріжучий механізм (в моделях WCLift 400/3, WCLift 560 / 3F і WCLift 600 / 2FHot, WCLift 400 / 3F Compact, WCLift 800 / 4F)
- Зворотний клапан на вихідному патрубку
- Автоматичне реле управління
- Клапан з вугільним фільтром в кришці корпусу установки
- Вал виконаний з нержавіючої сталі
- Ущільнення торцеве - графіт / кераміка / NBR / AISI 304 (для WCLift 600 / 2FHot)
- Укомплектована шнуром живлення
Двигун
- Однофазний асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором
- Охолодження двигуна рідиною, в яку занурений (крім WCLift 600 / 2FHot)
- Ступінь захисту IРХ8 (для WCLift 600 / 2FHot - IP44)
- Клас ізоляції В
- Конденсатор встановлений в корпус реле рівня (для WCLift 600 / 2FHo t - конденсатор встановлений у відсіку електродвигуна)
- Вбудована в обмотку двигуна захист від перегріву з автоматичним перезапуском
- Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- Режим роботи: повторно-короткочасний (S3)



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Насоси+ |
| Вид насоса | Каналізаційна установка |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6.5 м |
| Пропускна здатність | 8.7 куб.м/год |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 50 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість водозабірних точок | 1 |
| Ріжуча насадка | Так |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різальна насадка | Так |
- Ціна: 8 280 ₴
- В наявності
- Код: 1780NP50
8 280 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний





