




Обприскувач акумуляторний WERK WS-16
Обприскувач акумуляторний WERK WS-16
НАЙПОТРІБНІШИЙ ІНСТРУМЕНТ У ВАШОМУ ГОСПОДАРСТВІ!
WERK WS-16 - універсальний ранцевий акумуляторний 16-літровий обприскувач. Безшумний та продуктивний обприскувач простий у обслуговуванні та експлуатації завдяки застосуванню ємного (8 А/год) акумулятора демонструє високі показники автономності (до 5 годин безперервної роботи на одному заряді), а бак збільшеного об'єму дозволяє обробити великі території без проміжної дозаправки.
Завдяки новій системі розпилювання можна власноруч керувати процесом та дбайливо витрачати речовину. Така можливість регулювання продуктивності помпи значно розширює сферу застосування.
Перевагою пристрою є дотримання балансу. Його невеликі габарити та вага знизять навантаження та втому. Цьому також сприяють ремені на задній частині обприскувача, які допоможуть розподілити вагу агрегату. Отже, руки менше втомлюються і захищені від зісковзування.
Обприскувач обладнаний алюмінієвою телескопічною трубкою, якою зручно обробляти високі дерева та чагарники, та містким баком загальною ємністю 16 літрів. Крім того, створюваний в системі робочий тиск плавно змінюється від 2 до 4 бар.
Ми надаємо гарантію на 16-літровий акумуляторний обприскувач WERK WS-16 розміром 12 місяців. Придбати обприскувач акумуляторний WERK WS-16 ви можете у нашому інтернет-магазині за вигідною ціною в Україні.
ОСОБЛИВОСТІ:
8-амперний акумулятор – висока автономність пристрою (тривалість безперервної роботи на одному заряді становить близько п'яти годин);
Індикатор заряду – можливість у процесі використання відстежувати рівень заряду акумулятора;
Міцний литий пластмасовий корпус – за рахунок застосування якісного пластику корпус обприскувача стійкий до механічних пошкоджень;
Місткий бак – можливість тривалої роботи без проміжної дозаправки;
Широка заливна горловина забезпечує зручність заправлення обприскувача;
Сітчастий фільтр – захищає насос обприскувача від залишків добрив та нерозчинених хімікатів;
Широкі ремені для лямок забезпечують надійне кріплення пристрою під час роботи.
Телескопічне розпилювання – регулюється в діапазоні від 0,6 до 1,1 метра. Матеріал трубки – нержавіюча сталь;
Регулювання форми факела – досягається шляхом встановлення змінних форсунок, що розпилюють (входять в комплект).
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Свіжий акумулятор! 2022 року випуску!
Джерело живлення – акумулятор 8 Ач / 12 В
Об'єм бака 16 літрів, посилений пластик!
Тиск 2-4 бари
Макс. температура рідини +35 C
Довжина розпилювальної трубки 65-110 см.
Діафрагмовий насос
Вага 6,5 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Обприскувач з розпилювальною трубкою
5 змінних розпилювальних сопла
Мірний стакан
Зарядний пристрій
Інструкція з експлуатації та технічні характеристики
Гарантійний талон








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Загальна вага | 6.5 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
- Ціна: 1 503 ₴
- Немає в наявності
- Код: 107619
1 503 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний





