+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98




Каналізаційнна установка WCLift250/2 "rudes"
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ
Таблиця характеристик:
|
Найменування показників, од. вим. |
WCLift 250/2 |
|
Максимальна об'ємна подача, л/хв (м3/год) |
100 (6) |
|
Максимальний напір, м |
8 |
|
Споживана потужність (Р1), Вт |
250 |
|
Максимальний робочий струм, А |
1,2 |
|
Напруга електромережі, В |
220 ±10% |
|
Частота електромережі, Гц |
50 |
|
Режим роботи |
Повторно-короткочасний (S3) |
|
Ступінь захисту |
IPX4 |
|
Клас нагрівостійкості ізоляції |
B |
|
Шнур живлення, тип/довжина, м |
H05VV-F 3G0.75 / 1,6 |
|
Максимальна температура перекачуваної рідини |
+80°С |
|
Діаметр вхідних патрубків |
2хDN40 1хDN8 |
|
Діаметр вихідного патрубка |
DN25 |
|
Маса, кг |
4,3 |
Переваги:
- повністю герметичний корпус, що виключає витікання стоків навіть в аварійних ситуаціях
- автоматичне вмикання та вимикання залежно від рівня рідини в корпусі установки
- повітряний клапан з вугільним фільтром перешкоджає розповсюдженню неприємного запаху з установки
- зворотний клапан на виході запобігає зворотному витіканню стоків після зупинки насоса установки або при її демонтажі
- додатковий патрубок для підключення приладів з малою кількістю стоків (сушарка для рук, кондиціонер тощо)
- електродвигун на 2/3 об’єму заповнений мастилом, що покращує відведення тепла від обмотки статора,
- підвищує захист від попадання вологи в двигун та покращує умови роботи підшипників
- вбудований в обмотку статора термовимикач забезпечує захист від перегріву та перевантажень та продовжує термін експлуатації електродвигуна
- всі деталі, що контактують з перекачуваною рідиною, виконані з матеріалів, стійких до впливу агресивного середовища
- монтажний набір розрахований на найскладніші варіанти монтажу
Обмеження:
- Робоча рідина: стічна вода з санвузлів, кухонь, пральних машин, душових кабін, без твердих включень і довговолокнистих структур
- Максимальна температура рідини: + 80°С
- Показник pH 4-10
- Максимальна температура навколишнього середовища: +50°С
- Установки повинні експлуатуватися в приміщенні.
КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
- використовувати установки за температури навколишнього середовища нижче +1°С;
- перекачування великих об'ємів води (безперервна робота установки); води з вмістом твердих включень, виробів із пластику, гуми, паперу (окрім туалетного), агресивних хімікатів і розчинників, великою кількістю харчових відходів і жиру).
- перекачування рідини, що містить абразивні речовини, такі як: пісок, іржу та інші



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rudes |
| Вид насоса | Каналізаційна установка |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 8 м |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна температура робочої рідини | 80 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
- Ціна: 5 301 ₴
- В наявності
- Код: 9228RU22
5 301 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


