Комплект ДБЖ UPS2000/24TOR + LFP 100-25,6B (2560Wh, BMS) "ARUNA", фото 2
Комплект ДБЖ UPS2000/24TOR + LFP 100-25,6B (2560Wh, BMS) "ARUNA", фото 1
Комплект ДБЖ UPS2000/24TOR + LFP 100-25,6B (2560Wh, BMS) "ARUNA", фото 3
Комплект ДБЖ UPS2000/24TOR + LFP 100-25,6B (2560Wh, BMS) "ARUNA", фото 4
Комплект ДБЖ UPS2000/24TOR + LFP 100-25,6B (2560Wh, BMS) "ARUNA"
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Гарантійний термін обслуговування - 18 місяців.
Модель ДБЖ UPS 2000/24 TOR "ARUNA"
Повна потужність:
 2000 ВА
Максимальна потужність обладнання, що підключається:
 1200 Вт
Діапазон напруги на вході (від електромережі):
Напруга на виході в режимі підключення від електромережі:
220±10% а.с .
Напруга на виході в режимі підключення від АКБ:
220±5% а.с.
Діапазон допустимих частот напруги на вході (від електромережі):
Частота напруги на виході в режимі підключення від електромережі, Гц:
відповідає частоті електромережі
Частота напруги на виході в режимі підключення від АКБ:
50±1% Гц
Форма напруги на виході у режимі підключення від АКБ:
чиста синусоїда
Коефіцієнт корисної дії в режимі підключення від електромережі:
не більше 95 %
Коефіцієнт корисної дії в режимі підключення від АКБ:
не більше 80 %
Напруга АКБ:
24 В d.с.
Струм заряду АКБ
режим «L» 3-5 А d.c.
режим «M» 7-9 А d.c.
режим «H» 10-15 А d.c.
 Час перемикання:
не більше 4 мс
Захист
від підвищеної напруги
від пониженої напруги
від стрибків напруги
від перевантаження
від короткого замикання
від перегріву трансформатора
від перезаряду АКБ
від повного розряду АКБ
від неправильного підключення АКБ
Звукова сигналізація
робота від АКБ
низький заряд АКБ
перевантаження
перегрів
інші помилки
Рівень шуму:
не більше, 56 дБ
Ступінь захисту
IP20
Довжина шнура електроживлення:
1,5 м
Довжина шнурів підключення АКБ:
0,8 м
Мінімальний переріз шнурів підключення АКБ:
2х6AWG / 13,3 мм2
 Габаритні розміри ( ДхШхВ ):
390х160x240
 Маса нетто:
10,5 кг
Вибір типу батареї
коректно заряджає як свинцово-кислотні, так і LiFePO4 батареї
Комплектність:
1. ДБЖ
2. Шнур підключення АКБ
3. Керівництво з експлуатації
4. Пакування
Модель батареї акумуляторної
ЕЛЕКТРИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип батареї
LiFePO4 Призматична комірка
Номінальна ємність (C)
100Ah
Енергоємність
2,56kWh
Номінальна напруга
25,6V d.c.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗАРЯДУ:
Рекомендований струм заряду
0.2C (прискорений 0,5С)
Максимальний струм заряду
100A
Рекомендована напруга зарядки
29.2V d.c.
Напруга відключення заряду BMS
29.2V d.c.
Повторне підключення напруги
28.4V d.c.
Балансувальна напруга
27.6V d.c.
Максимальна кількість батарей послідовно/паралельно
2S/2P
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ РОЗРЯДУ:
Максимальний безперервний струм розряду
100A
Піковий струм розряду
110A (10s)
Рекомендоване відключення від низької напруги
20.8V d.c.
Напруга відсікання розряду BMS
20V d.c.
Повторне підключення напруги
21.6V d.c.
ЗАГАЛЬНІ ДАНІ:
Конструктивні особливості
LFP…B - укомплектовано Bluetooth
Тип клем /різьба
Т14/ М8
Матеріал корпусу
Пластик ABS
JBD 100A
Габаритні розміри (W*H*D)
522*221*238мм
Маса
20kg
Термін експлуатації, кількість циклів
Ступінь захисту
IP67
Метод охолодження
Природна конвекція
Макс. робоча висота над рівнем моря
Max. 6000 метрів
Діапазон робочих температур
Заряджання: 0°C ~ +45°C
Розряджання: -20°C ~ +60°C