Комплект ДБЖ UPS3000/24TOR + LFP 100-25,6B (2560Wh, BMS) "ARUNA", фото 2
Комплект ДБЖ UPS3000/24TOR + LFP 100-25,6B (2560Wh, BMS) "ARUNA", фото 1
Комплект ДБЖ UPS3000/24TOR + LFP 100-25,6B (2560Wh, BMS) "ARUNA", фото 3
Комплект ДБЖ UPS3000/24TOR + LFP 100-25,6B (2560Wh, BMS) "ARUNA", фото 4
Комплект ДБЖ UPS3000/24TOR + LFP 100-25,6B (2560Wh, BMS) "ARUNA"
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Гарантійний термін обслуговування - 18 місяців.
УВАГА! Акумуляторна батарея в комплектацію не входить
Повна потужність:
 3000 ВА
Максимальна потужність обладнання, що підключається:
 2000 Вт
Діапазон напруги на вході (від електромережі):
Напруга на виході в режимі підключення від електромережі:
220±10% а.с .
Напруга на виході в режимі підключення від АКБ:
220±5% а.с.
Діапазон допустимих частот напруги на вході (від електромережі):
Частота напруги на виході в режимі підключення від електромережі, Гц:
відповідає частоті електромережі
Частота напруги на виході в режимі підключення від АКБ:
50±1% Гц
Форма напруги на виході у режимі підключення від АКБ:
чиста синусоїда
Коефіцієнт корисної дії в режимі підключення від електромережі:
не більше 95 %
Коефіцієнт корисної дії в режимі підключення від АКБ:
не більше 80 %
Напруга АКБ:
24 В d.с.
Струм заряду АКБ
режим «L» 3-5 А d.c.
режим «M» 7-9 А d.c.
режим «H» 10-21 А d.c.
Режими зарядки по типу АКБ: «Свинц.-кисл.» 28,8 V
«LiFePO4»        28,4 V
«LiFePO4»        28,8 V
 Час перемикання:
не більше 4 мс
Захист
від підвищеної напруги
від пониженої напруги
від стрибків напруги
від перевантаження
від короткого замикання
від перегріву трансформатора
від перезаряду АКБ
від повного розряду АКБ
від неправильного підключення АКБ
Звукова сигналізація
робота від АКБ
низький заряд АКБ
перевантаження
перегрів
інші помилки
Рівень шуму:
не більше, 56 дБ
Ступінь захисту
IP20
Довжина шнура електроживлення:
1,5 м
Довжина шнурів підключення АКБ:
0,8 м
Мінімальний переріз шнурів підключення АКБ:
2х6AWG / 13,3 мм2