+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98




Свердловинний насос 100SWS6-63-1,5 "NPO" потужність 2350 Вт, мах. напір 90 м, об'ємна подача 9.6 м ³ / год
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Електронасоси відцентрові багатоступінчасті свердловинні
ГАРАНТІЯ 24 МІСЯЦЯ
Обмеження:
- Перекачувана рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності і хімічної активності
- Загальна мінералізація води, не більше 1500 г / м³
- Показник рН 6,5 - 9,5
- Зміст механічних домішок, не більше 50 г / м³
- Максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм {{ 1}} Максимальна температура рідини: +35 ° с
Конструктивні характеристики:
- Патрубок напірний з чавуну з гальванічним покриттям
- Корпус насосної камери з нержавіючої сталі
- Колесо робоче - плаваюче, відцентрове, закритого типу, виконане з ацетатної смоли
- Фланець перехідною з чавуну з гальванічним покриттям
- Вал насосної частини з нержавіючої сталі AISI 304
- Гвинти, що стягують скоби і захисний кожух з нержавіючої стали
- Ущільнення торцеве - графіт / кераміка / NBR / AISI 304
- Довжина кабелю живлення 2 м
Двигун:
- Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаповнений
- Ступінь захисту IPХ8
- Клас ізоляції В
- Однофазное виконання з встановленими в корпус електродвигуна конденсатором
- Вбудована в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском {{ 1}} Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- Режим роботи: тривалий
Характеристики
| Штрихкод | 4823072206783 |
|---|---|
| Артикул | 2073 |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Принцип дії | відцентровий |
| Споживана потужність, Вт: | 2350 |
| Напруга живлення: | 220 В, 50 Гц |
| Діаметр насоса, мм | 98 |
| Мінімальний діаметр свердловини, мм: | 110 |
| Тип приєднання патрубків | різьблення |
| Вихідний патрубок: | G1½-B |
| Максимальна глибина занурення, м: | 40 |
| Максимальний напір, м: | 90.0 |
| Максимальна продуктивність, м³ / год: | 9.60 |
| Оптимальний напір, м: | 63.00 |
| Оптимальна продуктивність, м³ / год: | 6.00 |
| Тип рідини | чиста вода |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, ° С: | 35 |
| Максимальний розмір часток, мм: | 0.2 |
| Шнур електроживлення, довжина, м: | 2 |




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Насоси плюс обладнання |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 90 м |
| Пропускна здатність | 9.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2350 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 40 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Вага | 18.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різальна насадка | Ні |
- Ціна: 9 844 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6783NP88
9 844 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


