
Свердловинний насос "Насоси+" БЦП 2,4-16У*
Область застосування:
Свердловинні електронасоси серії БЦП 2,4 призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок з свердловин з внутрішнім діаметром не менше 95 мм і колодязів. Ідеально підходить для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, в тому числі і використанням автоматичних систем підтримання тиску.
Технічна характеристика:
• споживана потужність 340 Вт
• Зона нормальної роботи:
об'ємна подача: 3,5-0,7 м3/годину (58,3-11,7 л/хв)
напір: 7,5-22,5 м
• Максимальна об'ємна подача: 3,8 м3/год (63,3 л/хв)
• Максимальний напір: 24 м
• Максимальна глибина занурення: 20 м
• Маса: 9,3 кг
Обмеження:
• перекачиваемая рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності і хімічної активності
• загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3
• показник рН 6,5 – 9,5
• вміст механічних домішок, не більше 50 г/м3
• максимальний розмір частинок, не більше 0,2 мм
• максимальна температура перекачується рідини: +35°С
• максимальна кількість включень в годину: 20
Конструктивні характеристики:
• напірний патрубок з латуні
• корпус сорочки насосної камери з нержавіючої сталі
• колесо робоче – плаваюче, відцентрове, закритого типу, виконане з ацетатної смоли
• перехідний фланець з латуні
• зворотний клапан вбудований в корпус напірної частини електронасоса
• вали двигуна і насосної частини з неіржавіючої сталі AISI 304
• гвинти, що стягують скоби, корпус двигуна і сорочка насосної камери з нержавіючої сталі
• ущільнення торцеве – графіт/кераміка /NBR/AISI 304
• покращена захист двигуна по лінії валу: ущільнення торцеве посилена спеціальної манжетою
• укомплектований пультом керування з пристроєм захисту двигуна від перевантаження по струму споживання
• довжина кабелю живлення 16,25,32,45 і 63 м
Двигун:
• асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаполненный
• ступінь захисту ІРХ8
• клас нагрівостійкості ізоляції В
• однофазне виконання з встановленими в пульт керування з конденсатором
• напруга живлення: 220 В, 50 Гц
• режим роботи: тривалий

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Насоси плюс обладнання |
| Вага | 9.3 кг |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Глибина до дзеркала води | 20 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 24 м |
| Споживана потужність | 340 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Напруга мережі | 220 |
| Пропускна здатність | 3.8 |
- Ціна: 4 968 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4823072205397
4 968 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


