
Свердловинний насос "Насоси+" БЦП 2,4-25У*
Область применения:
Электронасосы скважинные серии БЦП 2,4 предназначены для подачи чистой воды без длинноволокнистых примесей из скважин с внутренним диаметром не менее 95 мм и колодцев. Идеально подходит для использования в системах водоснабжения частных домов, полива садов и огородов, системах капельного орошения, в том числе и использованием автоматических систем поддержания давления.
Техническая характеристика:
• Номинальная объемная подача: 2,4 м3/час (40 л/мин)
• Номинальный напор: 25 м
• Максимальная объемная подача: 3,8 м3/час (63,3 л/мин)
• Максимальный напор: 35 м
• Максимальна глибина занурення: 20 м
• Маса: 10,7 кг
Обмеження:
• перекачиваемая рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності і хімічної активності
• загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3
• показник рН 6,5 – 9,5
• вміст механічних домішок, не більше 50 г/м3
• максимальний розмір частинок, не більше 0,2 мм
• максимальна температура перекачується рідини: +35°С
• максимальна кількість включень в годину: 20
Конструктивні характеристики:
• напірний патрубок з латуні
• корпус сорочки насосної камери з нержавіючої сталі
• колесо рабочее – плавающее, центробежное, закрытого типа, выполнено из ацетатной смолы
• фланец переходной из латуни
• обратный клапан встроен в корпус напорной части электронасоса
• валы двигателя и насосной части из нержавеющей стали AISI 304
• винты, стягивающие скобы, корпус двигателя и рубашка насосной камеры из нержавеющей стали
• уплотнение торцовое – графит/керамика /NBR/AISI 304
• улучшена защита двигателя по линии вала: уплотнение торцовое усилено специальной манжетой
• укомплектован пультом управления с устройством защиты двигателя от перегрузки по току потребления
• довжина кабелю живлення 16,25,32,45 і 63 м
Двигун:
• асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаполненный
• ступінь захисту ІРХ8
• клас нагрівостійкості ізоляції В
• однофазне виконання з встановленими в пульт керування з конденсатором
• напруга живлення: 220 В, 50 Гц
• режим роботи: тривалий

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Насоси плюс обладнання |
| Вага | 10.7 кг |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Глибина до дзеркала води | 20 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 35 м |
| Споживана потужність | 470 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Напруга мережі | 220 |
| Пропускна здатність | 3.8 |
- Ціна: 5 612 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4823072205403
5 612 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


