+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98




Свердловинний насос "Насоси+" 4SP 223-1.1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Область застосування:
Свердловинні електронасоси серії 4SP призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок з свердловин з внутрішнім діаметром не менше 110 мм. Електронасоси серії 4SP мають модульну конструкцію насоса і зроблені повністю з корозійно-стійкої нержавіючої сталі і стійкі до дії абразивних матеріалів (не більше 250 г/м3). Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, підвищення тиску з використанням автоматичних систем підтримання тиску.
Обмеження
- перекачиваемая рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності і хімічної активності
- загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3
- показник рН 6,5 – 9,5
- вміст механічних домішок, не більше 250 г/м3
- максимальний розмір частинок, не більше 0,2 мм
- максимальна температура перекачується рідини: +35°С
- максимальна кількість включень в годину: 30
Конструктивні характеристики
- модульна конструкція насосної камери
- напірний патрубок з нержавіючої сталі
- колесо робоче – відцентрове, закритого типу, виконане з нержавіючої сталі
- фланець перехідної з нержавіючої сталі
- вал насосної частини з неіржавіючої сталі AISI 304
- гвинти, що стягують скоби і захисний кожух з нержавіючої сталі
- ущільнення торцеве – графіт/кераміка/NBR/AISI 304
- поліпшений захист двигуна по лінії валу – ущільнення торцеве посилена спеціальної манжетою
- укомплектований пультом керування з пристроєм захисту двигуна від перевантаження по струму споживання
- довжина кабелю живлення 10 м
Двигун
- асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором,маслонаполненный
- ступінь захисту ІРХ8
- клас нагрівостійкості ізоляції В
- однофазне виконання з встановленими в пульт керування з конденсатором
- напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- режим роботи: тривалий

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Насоси плюс обладнання |
| Вага | 19.7 кг |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 141 м |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Напруга мережі | 220 |
| Пропускна здатність | 3 |
- Ціна: 9 522 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1238NP42
9 522 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


