+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98

Свердловинний насос "Sprut" 90QJD 112-0.55 + пульт управління
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Область застосування насоса SPRUT 90QJD 112-0.55:
Багатоступінчасті насоси для свердловин 90QJD1 призначені для подачі чистої питної води з свердловин і колодязів внутрішнім діаметром від 100 мм. Вони використовуються для загального водопостачання, створення тиску у водних магістралях, зрошувальних установках і т. п. Можуть застосовуватися з використанням механічної або електронної схеми управління в системах автоматичної подачі води.
Конструктивні характеристики насоса SPRUT 90QJD 112-0.55:
- Корпус насоса з нержавіючої сталі;
- Робочі колеса і дифузори з ацетатної смоли;
- Ведучий вал з нержавіючої сталі;
- Укомплектований пультом керування з пристроєм захисту двигуна від перевантаження по струму споживання;
- Довжина кабелю живлення 10 м;
- Опора забірної частини з латуні;
- Корпус електродвигуна з нержавіючої сталі;
- Вихідний фланець з латуні;
- Гвинти, фільтр, конструктивні елементи з нержавіючої сталі;
- Механічне ущільнення – углеграфит – карбід кремнію з гумовим сильфоном.
Двигун насоса SPRUT 90QJD 112-0.55:
- Занурювальний маслонаполненный діаметром 3,5".
- Статор просочений смолою;
- Клас ізоляції обмоток В;
- Ступінь захисту IP68;
- Число оборотів: 2850 об/хв;
- Напруга однофазне 1х220 В / 50 Гц;
- Торцеве ущільнення з брудозахисним фільтром;
- Діафрагмовий компенсатор тиску;
- Пульт керування з конденсатором і теплової захистом;
- Режим роботи - тривалий.
Обмеження насоса SPRUT 90QJD 112-0.55:
- Перекачувана рідина: чиста вода без зважених твердих домішок;
- Максимальна температура перекачується рідини: +35°С;
- Максимальний вміст механічних домішок: 50 г/м 3;
- Максимальна годинне кількість включень: 20.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Вага | 11 кг |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Глибина до дзеркала води | 20 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 67 м |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Напруга мережі | 220 |
| Пропускна здатність | 3 |
- Ціна: 8 740 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4823072201443
8 740 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


