
Свердловинний насос "Sprut" 100QJD 805-1.1
Область застосування:
Свердловинні електронасоси серії 100QJD8 призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок з свердловин з внутрішнім діаметром не менше 110 мм і колодязів. Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, в тому числі і з використанням автоматичних систем підтримання тиску.
Технічна характеристика:
• споживана потужність 1500 Вт
• номінальна об'ємна подача: 8 м3/годину (133,3 л/хв)
• номінальний напір: 27 м
• максимальна об'ємна подача: 13,5 м3/год (225 л/хв)
• максимальний напір: 39 м
• маса: 16,4 кг
• діаметр насоса 98 мм
• максимальна глибина занурення: 20 м
• довжина кабелю живлення 10 м
Обмеження
• перекачиваемая рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності і хімічної активності
• загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3
• показник рН 6,5 – 9,5
• вміст механічних домішок, не більше 50 г/м3
• максимальний розмір частинок, не більше 0,2 мм
• максимальна температура перекачується рідини +35°С
Конструктивні характеристики
• напірний патрубок з латуні
• колесо робоче – плаваюче, відцентрове, закритого типу, виконане з ацетатної смоли
• перехідний фланець з латуні
• зворотний клапан вбудований в корпус напірної частини електронасоса
• вал насосної частини з неіржавіючої сталі AISI 304
• гвинти, корпус двигуна і сорочка насосної камери з нержавіючої сталі
• ущільнення торцеве – графіт/кераміка/NBR/AISI 304
• покращена захист двигуна по лінії валу: ущільнення торцеве посилена спеціальної манжетою
• укомплектований пультом керування з пристроєм захисту двигуна від перевантаження по струму споживання
Двигун:
• асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаполненный
• ступінь захисту ІРХ8
• клас нагрівостійкості ізоляції В
• однофазне виконання з встановленими в пульт керування з конденсатором
• напруга живлення: 220 В, 50 Гц
• режим роботи: тривалий

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Вага | 16.4 кг |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Глибина до дзеркала води | 20 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 39 м |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Напруга мережі | 220 |
| Пропускна здатність | 13.5 |
- Ціна: 3 044 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4823072201788
3 044 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


