


Трифазний свердловинний насос "Sprut" 4SPW 10-140-7,5
Область застосування:
Електронасоси відцентрові свердловинні серії 4SPW призначені для перекачування чистої води з свердловин з внутрішнім діаметром 110 мм і більше, колодязів, цистерн і відкритих водойм.
Можуть застосовуватися для використання в системах промислового та сільськогосподарського водопостачання: в приватних будинках, фермерських господарствах, в системах мийного обладнання, систем поливу в садівництві і т. п.
Коротка технічна характеристика:
• Номінальна потужність 7,5 кВт
• Максимальний напір до 216 м
• Максимальна об'ємна подача до 16,5 м3/год (275 л/хв)
• Номінальний напір 140 м
• Номінальна об'ємна подача 10 м3/год (167 л/хв)
• Максимальна глибина занурення 60 м
• Довжина кабелю живлення 2 м
• Діаметр насоса 98 мм
• Маса 53,6 кг
Конструктивні особливості та переваги:
• Застосування робочих коліс із зносостійкого полімеру і вбудованих антифрикційних шайб збільшує експлуатаційний ресурс електро-насоса
• Застосування насосної частини від трьох до п'яти підшипникових опор ковзання зменшує навантаження на підшипники електродвигуна
• Вбудований зворотний клапан виключає можливе зворотне обертання робочих коліс при зупинці насоса, що позитивно впливає на ресурс електродвигуна і електронасоса в цілому
• Шлицевая муфта з'єднує вал насосної частини і вал електродвигуна, виконана з нержавіючої сталі
• За рахунок застосування в електродвигуні механічного ущільнення, збільшеної мембрани і спеціального з'єднання кабелю живлення зі статором глибина занурення електронасоса від «дзеркала» води збільшена до 60 м
• Применение маслонаполненной конструкции электродвигателя обеспечивает эффективное охлаждение обмотки электродвигателя, дополни-тельную защиту электродвигателя от попадания воды и надёжную смазку подшипников, что увеличивает их ресурс
Ограничения:
• Перекачиваемая жидкость: вода или другие жидкости, сходные с водой по плотности и химической активности
• Общая минерализация воды, не более 1500 г/м³
• Показатель рН 6,5 – 9,5
• Содержание механических примесей, не более 0,1%
• Максимальный размер частиц, не более 0,2 мм
• Максимальная температура перекачиваемой жидкости: +35°С
Конструктивні особливості:
• Напірний Патрубок з чавуну з захисним покриттям
• Корпус насосної камери з нержавіючої сталі
• Колесо робоче – відцентрове, закритого типу, виконане з спеціального технополімера
• Перехідний фланець з чавуну
• Вал насосної частини з неіржавіючої сталі AISI 304
• Гвинти, що стягують скоби і захисний кожух з нержавіючої сталі
• Ущільнення торцеве – графіт/SiC/NBR/AISI 304
Двигун:
• Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаполненный
• Приєднання відповідно до стандарту NEMA
• Покращена захист електродвигуна по лінії валу
• Ступінь захисту ІРХ8
• Клас нагрівостійкості ізоляції В
• Трифазне виконання
• Напруга живлення: 380 В, 50 Гц
• Режим роботи: тривалий

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Вага | 53.6 кг |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 216 м |
| Споживана потужність | 7500 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Напруга мережі | 380 |
| Пропускна здатність | 16.5 |
- Ціна: 26 093 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7100SP69
26 093 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


