



Трифазний свердловинний насос "Sprut" 6SPW 18-112-9,2
Область застосування:
Електронасоси відцентрові свердловинні серії SPW призначені для перекачування чистої води з свердловин з внутрішнім діаметром 110 мм і більше (для моделей 4SPW) або 165 мм і більше (для моделей 6SPW), колодязів, цистерн і відкритих водойм. Можуть застосовуватися для використання в системах промислового та сільськогосподарського водопостачання: в приватних будинках, фермерських господарствах, в системах мийного обладнання, систем поливу в садівництві і т. п.
Коротка технічна характеристика:
-
Трьохфазний електродвигун
-
Споживана потужність: 9,2 кВт
-
Максимальна об'ємна подача: 33 м3/год
-
Максимальний напір: 155 м
-
Максимальная глубина погружения: 20 м
Ограничения
-
Перекачиваемая жидкость: вода или другие жидкости, сходные с водой по плотности и химической активности
-
Общая минерализация воды, не более 1500 г/м³
-
Показатель рН 6,5 – 9,5
-
Содержание механических примесей, не более 0,1%
-
Максимальный размер частиц, не более 0,2 мм
-
Максимальная температура перекачиваемой жидкости: +35°С
Конструктивные характеристики
-
Патрубок напорный из чугуна с защитным покрытием
-
Корпус насосной камеры из нержавеющей стали
-
Колесо рабочее – центробежное, закрытого типа, выполнено из специального технополимера
-
Фланец переходной из чугуна
-
Вал насосної частини з неіржавіючої сталі AISI 304
-
Гвинти, що стягують скоби і захисний кожух з нержавіючої сталі
-
Ущільнення торцеве – графіт/SiC/NBR/AISI 304
-
Довжина кабелю живлення 2 м
Двигун
-
Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаполненный
-
Приєднання відповідно до стандарту NEMA
-
Покращена захист електродвигуна по лінії валу
-
Ступінь захисту ІРХ8
-
Клас нагрівостійкості ізоляції В
-
Трифазне виконання
-
Напруга живлення: 380 В, 50 Гц
-
Режим роботи: тривалий

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Вага | 78.6 кг |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 20 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 155 м |
| Споживана потужність | 9200 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Напруга мережі | 380 |
| Пропускна здатність | 33 |
- Ціна: 31 501 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7162SP76
31 501 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


