
Обприскувач "Насоси+" GARDEN Spray 8R
Область застосування:
Обприскувачі ручні Garden Spray 8R і Garden Spray 10R призначені для розбризкування та розпилення рідких засобів для боротьби з шкідниками, гербіцидів, добрив, миючих засобів для вікон і консервантів, які не містять розчинників, в сільському, дачному господарстві і в побуті
Переваги і конструктивні особливості:
• Наявність ременя для перенесення на плечі, наявність широкої горловини для заливання робочого розчину і можливість попереднього закачування обприскувача повітрям підвищують зручність експлуатації
• Можливість від'єднання насадки з форсункою полегшує технічне обслуговування
• Запобіжний клапан запобігає можливі пошкодження обприскувача від надлишкового тиску повітря
Обмеження:
• Вода або близькі до щільності води рідкі неагресивні до матеріалів обприскувача засоби, що застосовуються в сільському господарстві або побуті, що не належать до легкозаймистих рідин (розчини отрутохімікатів, миючих засобів, консервантів тощо)
• Температура перекачується рідини: +1°С ... +35°С
• Максимальна температура навколишнього середовища: +40°С
Конструктивні особливості:
• Насос ручний поршневий
• Корпус обприскувача з легкого і міцного пластику
• Вбудований сітчастий фільтр тонкої очистки
• Трубка розпилювача з пластику
• Шланг високого тиску з поліетилену

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Насоси плюс обладнання |
| Довжина розпилювальної трубки | 65 см |
| Довжина шланга | 120 см |
| Джерело живлення | Механічний |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Загальна вага | 1.2 кг |
| Об'єм бака | 8 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Тип насосу | Поршневий |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 6998NP51
Ціну уточнюйте
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


