
ЗВАРЮВАЛЬНИЙ ІНВЕРТОР - IN-265 (KENDE) Зварювальний Інвертор Kende IN-265, 220 В, потужність 4,5 кВа;
Опис KENDE IN-265 Зварювальний інвертор
Представляем Вашему вниманию функциональный, но в тоже время небольшой инвертор для эпизодичных сварочных работ в режиме ММА. Аппарат может работать с электродами любого типа, не превышающих в диаметре 5 мм. Сфера его использования не ограничивается выполнением бытовых задач, он успешно проявит себя на строительных площадках и в промышленности.
Его преимущество заключается в небольших размерах и весе (4.5 кг), что предоставляет возможность проводить сварочные работы на высоте и в местах с ограниченным пространством.
Інвертор наділений всіма необхідними для якісної роботи функції: система Anti stick, не дозволить електроду прилипнути до деталі, що зварюється, функція Hot start дозволить легко підпалити дугу, ну а Arc Force захистить від розриву дуги в процесі зварювання. Також апарат оснащений захистом від перегріву і електронним дисплеєм, що відображає параметри робочого процесу.
Робота інвертора походить від звичайної побутової мережі 200В, експлуатація без втрати мережі можлива як при зниженому, так і завищеному напрузі - 110 - 240В. Регулювання зварювального струму доступна в межах 20 - 265А.
Примусова система повітряного охолодження, що дозволяє пристрою працювати в інтенсивному режимі тривалий час, навіть на відкритому майданчику в умовах високих температур. Захисне покриття друкованої плати, запобігає потраплянню вологи та механічних впливів.
Стандартний комплект поставки включає в себе всі необхідні для роботи пристрої: щітку для видалення шлаку, тримач електрода, кабель заземлення, зварювальну маску і ремінець для транспортування.
Характеристики KENDE IN-265 Зварювальний інвертор
| Виробник | Kende |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 3 роки |
| Тип обладнання | Інвертор |
| Тип зварювання | Дугове зварювання (ММА) |
| Струм зварювання | Постійний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальний струм | 20А |
| Максимальний струм | 265А |
| Хв. діаметр електродів | 1.6 мм |
| Макс. діаметр електродів | 5 мм |
| Робоча напруга | 220В |
| Тип ізоляції | H |
| Функція " Гарячий старт «Hot-Start» | Так |
| Функція Форсаж дуги «Arc Force» | Так |
| Функція Антиприлипання «Anti-Stick» | Так |
| Охолодження | Повітряне |
| Клас інструменту | Побутової |
| Межі зміни напруги мережі живлення, В | 110 - 240 |
| Габарити | 320х170х255 мм |
| Вага | 4.5 кг |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KENDE |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 265 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
- Ціна: 3 848 ₴
- Немає в наявності
- Код: 58903
3 848 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


