




ЗВАРЮВАЛЬНИЙ ІНВЕРТОР - СА-245ДК (СВІТЯЗЬ) Зварювальний Інвертор СВІТЯЗЬ СА-245ДК, 220 В
Опис Світязь СА-245 ДК Зварювальний інвертор
Світязь СА-245 ДК - професійне зварювальне обладнання інверторного типу, призначений для ручного дугового зварювання та різання металів постійним струмом MMA і наплавлення вкритими штучними електродами діаметром не більше 5 мм
Працює інвертор з граничною потужністю 5.5 кВА. Система примусового повітряного охолодження захищає всі внутрішні деталі системи від перегріву і небажаних поломок, значно продовжуючи термін її служби. Регулювання сили струму здійснюється в межах 20А - 245А, дозволяючи використовувати техніку для роботи з матеріалами різної товщини, без втрати якості зварного з'єднання.
Обладнання демонструє ефективну роботу в електромережах з нестабільною напругою. Допустимі зміни можливі в діапазоні від 180 до 240. Робочий цикл інвертора при максимальній силі струму становить 60%, що дозволяє використовувати пристрій протягом тривалого часу без перерви. Для зручного керування зварювальним процесом, передбачений невеликий цифровий дисплей.
Схема обладнання передбачає наявність всіх необхідних функцій для роботи. Система «Anti-stick» сприяє автоматичного відключення приладу, у разі залипання електрода. «Hotstart» забезпечує легкий поджиг дуги, надаючи можливість відразу приступити до зварювання. Система «Arcforce», призначена для керування переносом електродного металу, виключаючи ймовірність залипання електрода до зварюваного виробу.
Конструкция сварочного инвертора заключена в прочный металлический корпус. На верхней его части расположена удобная пластиковая рукоятка, для комфортного переноса в руках. Благодаря компактным размерам, его использование возможно на высоте или в небольших помещениях. Поставляется инвертор в прочном и удобном пластиковом кейсе, в котором кроме самого оборудования содержится полный набор принадлежностей необходимый для работы.
Особенности:
- Низкое энергопотребление.
- Эффективное воздушное охлаждение, защита от перегрузки.
- Стабильная работа от входного напряжения от 180 и до 240 В.
- Функції Anti Stick, Hot Start, Arc Force.
- Пластиковий кейс для транспортування і зберігання.
- Індикація величини зварювального струму.
Характеристики Світязь СА-245 ДК Зварювальний інвертор
| Виробник | Світязь |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 18 місяців |
| Тип обладнання | Інвертор |
| Тип зварювання | Дугове зварювання (ММА) |
| Струм зварювання | Постійний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальний струм | 20А |
| Максимальний струм | 245А |
| Мин. диаметр электродов | 1.6 мм |
| Макс. диаметр электродов | 5 мм |
| Рабочее напряжение | 220В |
| Тип изоляции | H |
| Степень защиты | IP21 |
| Рабочий цикл | 60% |
| Защита от перегрева | Да |
| Функция Горячий старт «Hot-Start» | Да |
| Функция Форсаж дуги «Arc-Force» | Да |
| Функция Антиприлипание «Anti-Stick» | Да |
| Охолодження | Повітряне |
| Клас інструменту | Побутової |
| Межі зміни напруги мережі живлення, В | 180 - 240В |
| Вага | 4 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 245 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
- Ціна: 1 685 ₴
- Немає в наявності
- Код: 64857
1 685 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



