

Верстат Ferocon ВСМ-12-01
Верстат ВСМ-12-01 – проста бестумбовая модель верстаків від виробника ТМ "Ferocon". Верстат використовується як робоче місце працівників виробничих спеціальностей, які застосовують ручну працю для операцій з металевими, дерев'яними та іншими виробами. Ця модифікація верстата складається з металевого каркаса конструкції, вологостійкою фанерної стільниці, допоміжної полиці і двох висувних металевих ящиків.
За рахунок посиленого каркасу верстак витримує великі навантаження. Ящики розраховані на зберігання малогабаритних слюсарних інструментів, спеціальних пристосувань, дрібних деталей тощо Кожний ящик має телескопічну систему висування, що дозволяє безперешкодно його висувати на повну глибину і повною мірою користуватися його корисним об'ємом для забезпечення збереження потрібних речей.
Посередині верстата на металевих перегородках встановлена фанерна наскрізна поличка, на якій додатково можна розмістити допоміжні технічні пристосування (лещата, струбцини, упори тощо) та особисті речі. Полку встановлена так, що не доставляє дискомфорт сидить за верстатом людині.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Матеріал стільниці | Фанера |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Стан | Новий |
| Тип верстака | Бестумбовий |
| Тип опор | Ніжки |
| Додаткові характеристики | |
| Зовнішня полиця | 1 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Загальні параметри | |
| Висота | 855 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Верстат |
- Ціна: 3 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: ВСМ-12-01
3 100 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


