
Верстат Ferocon ВСМ-15-03Ц
Верстат Ferocon ВСМ-15-03Ц – це модель одне тумбового верстата з оцинкованої фанерної стільницею. Міцність і надійність такого верстата обумовлена посиленим сталевим каркасом, який не втрачає свої властивості навіть процесі тривалої експлуатації. А оцинковка стільниці запобігає її псування і знос, викликаних попаданням на її поверхню хімічних і технічних речовин (масла, фарби, лаку, кислоти), а також механічних пошкоджень від гострих і ріжучих предметів та інструментів.
Додатковою передумовою стійкості і міцності верстата є металева тумба і сталеві ніжки, сполучені між собою сталевий поперечиною. Тумба обладнана дверцями, що закривається на ключ, тому її можна використовувати як міні-сейф, в якому можна зберігати важливі документи, цінні речі або дорогі інструменти та обладнання. Тумбу можна комплектувати поличками. У верстаті встановлена фанерна поличка, на яку можна ставити інструменти, обладнання, спеціальні пристосування, які повинні бути швидко доступні для робочого. Поличка стикується з задньою стінкою верстака і не викликає незручностей у сидячого за ним людини.
Верстаками від виробника "Ferocon" користуються великі промислові підприємства, невеликі майстерні, цехи, сервісні станції обслуговування та інші технічно-спеціалізовані установи та заклади.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Матеріал стільниці | Фанера |
| Стан | Новий |
| Тип верстака | Однотумбовий |
| Тип опор | Ніжки |
| Чохол стільниці | Оцинкована сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Зовнішня полиця | 1 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Загальні параметри | |
| Висота | 855 мм |
| Глибина | 624 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Верстат |
- Ціна: 5 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: ВСМ-15-03Ц
5 100 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


