




Лазерний рівень Einhell TC-LL 1
Новый лазерный уровень Einhell TC-LL 1 позволяет легко проектировать горизонтальные, вертикальные или диагональные монтажные линии на стены, полы, потолок. Лазерный уровень является идеальным инструментом для точной работы в доме, вокруг дома или в мастерской. Он позволяет точно определить лазерные точки и точные лазерные линии. Может использоваться в качестве точного уровня. Удобная работа обеспечивается мягким захватом и наличием гибкого настенного кронштейна.
Купить лазерный уровень Einhell TC-LL 1 Вы можете в нашем интернет-магазине по отличной цене.
Особливості лазерного рівня Einhell TC-LL 1:
- Для використання в якості лазерного вирівнювання або звичайного спиртового рівня
- Горизонтальні, вертикальні або діагональні лазерні лінії і точковий лазер
- Точне лазерне вирівнювання завдяки інтегрованим спиртовим рівнів
- Точковий лазер для точної передачі висот
- Зручне керування завдяки м'якій ручці
- Харчування 2 шт. x 1,5 В батареї типу ААА (не входять в комплект поставки)
Стандартні комплектуючі лазерного рівня Einhell TC-LL 1:
- Настінний кронштейн для зручності роботи
Технічні характеристики лазерного рівня Einhell TC-LL 1:
| Тип лазера: | Class 2, 650 нм |
| Робочий діапазон лінії/точки: | 5м / 20 м |
| Точність: | +/- 0,5 мм/м |
| Різьба для триноги: | 1/4 " |
| Вага нетто: | 0,1 кг |
| Вага брутто: | 0,32 кг |
| Розміри в упаковці: | 171 x 33 x 22 мм |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.1 кг |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 650 нм |
| Живлення | Батарейки |
| Похибка вимірювання | 0.5 мм/м |
| Робочий діапазон | 20 м |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Штатив | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
- Ціна: 750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2270095
750 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


