+380 (66) 582-76-98
+380 (66) 582-76-98

Молоток відбійний пневматичний Einhell DMH 250/2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Основні | |
| Виробник |
Einhell |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Діаметр хвостовика | 9.8 (мм) |
| Максимальна кількість ударів | 4500.0 (уд/хв) |
| Робочий тиск | 6.3 (бар) |
| Витрата повітря | 80.0 (літр/хв) |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 1.0 (кг) |
| Гарантійний термін | 24 (міс) |
| Комплектация | |
| Набор насадок | Да |
Описание
Технические характеристики Пневматический отбойный молоток Einhell DMH 250/2:
-
Максимальное рабочее давление: 6,3 бар
-
Расход воздуха: 80 л/мин
-
Частота ударов: 4 500 мин-1
-
Ход поршня: 44 мм
-
Держатель зубила: 9,8 мм
-
Вес нетто: 1 кг.
-
Вес брутто: 2,3 кг.
-
Размеры упаковки: 340 х 230 х 70 мм
Отбойный молоток пневматический Einhell DMH 250/2
Гарантия – 24 месяца.
Особености Пневмомолоток Einhell DMH 250/2:
- Вибропоглащающая, нескользящая ручка
- Прочный корпус из литого под давлением алюминия
- Ниппель для подключения воздуха
- Пластиковый кейс для транспортировки и хранения
- Набір насадок - 4 шт.
- Пружина для фіксації - 1 шт.
- Пляшечка для масла - 1 шт.
Пневмоотбойник Einhell DMH 260/2 - ідеально підходить для виконання нескладних довбальних робіт, наприклад, для відбивання плитки і штукатурки. При своїх невеликих розмірах і вазі інструмент відрізняється відмінною продуктивністю - кількість ударів в хвилину досягає позначки в 4500. Інструмент володіє значним робочим ресурсом і здатний тривалий час працювати без перерви.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Діаметр хвостовика | 9.8 мм |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Комплектація | |
| Набір насадок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Максимальна кількість ударів | 4500 |
| Витрата повітря | 80 |
- Ціна: 626 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4139008
626 ₴
+380 (66) 582-76-98
Отдел продаж
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


