




Фуговально-рейсмусовий верстат Einhell МС-SP 204
Новий настільний фуговально-рейсмусовий верстат стругальний Einhell TC-SP 204 поєднує в собі всі переваги як фугувального, так і рейсмусового верстата, і призначений для стругання і фугування пиломатеріалів всіх видів квадратної, прямокутної або скошеної форми. Паралельний упор фугувального верстата може бути плавно відрегульований від 0 °до +45 ° для зняття фаски. Швидкий і легкий перехід роботи верстата з одного режиму на інший. Фуговально-рейсмусовий верстат стругальний Einhell TC-SP 204 оснащений 1280 Вт двигуном зі швидкістю обертання строгального валу 9200 об/хв, забезпечуючи високу точність обробки. Компактні розміри і відносно невелика вага дозволяють без проблем розмістити верстат в будь-якому зручному Вам місці цеху або невеликої майстерні.
Купити Фуговально-рейсмусовий верстат Einhell TC-SP 204 Ви можете в нашому інтернет магазині за відмінною ціною.
Особливості фуговально-рейсмусового верстата Einhell TC-SP 204 :
- Плавне регулювання паралельного упору від 0 °до +45 °
- Великий алюмінієвий робочий стіл
- Рейсмусовий стіл
- Висувний упор підтримки заготовки
- Антивібраційні ніжки
- Перемикач пуск / стоп, перемикач перевантаження
- Витяжний патрубок для відводу пилу й стружки 100 мм
Технічні характеристики фуговально-рейсмусового верстата Einhell TC-SP 204:
| Підключення до мережі: | 230 В ~ 50Гц |
| Споживана потужність: | 1500 Вт |
| Швидкість холостого ходу: | 9000 об/хв |
| Робоча глибина стругання: | 0-3 мм |
| Ширина стругання: | 204 мм |
| Робоча глибина рейсмусовання: | 0-2 мм |
| Макс. товщина рейсмусовання: | 120 мм |
| Робочий стіл: | 740 x 210 мм |
| Пропускної стіл: | 270 x 210 мм |
| Швидкість подачі: | 6 м/хв |
| Кут нахилу паралельного упору: | від 0 °до +45 ° |
| Вага нетто: | 24 кг |
| Вага брутто: | 30 кг |
| Розміри в упаковці: | 850 x 460 x 425 мм |








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 24 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна ширина стругання | 204 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів холостого ходу | 9000 |
- Ціна: 9 708 ₴






