




Рівень лазерний ADA CUBE 3D ULTIMATE EDITION
ОПИС
Нівелір лазерний ADA CUBE 3D ULTIMATE EDITION — компактний професійний самовирівнюючий лазерний рівень нівелір), проектує одну горизонтальну і дві вертикальні лінії. З допомогою ADA Cube 3D ви можете зробити точну розмітку, для того, щоб: рівне повісити полицю або картину на стіні, поклеїти шпалери, прокласти електропроводку, встановити направляючі для підвісної стелі і так далі.
-
Надміцний корпус. Конструкція лазерного рівня ADA CUBE створювалася з розрахунком на агресивні умови експлуатації. Опір навантаженням максимально висока. Удари, падіння, попадання бризок, пил — матеріали, з яких виготовлений лазерний рівень, вибиралися спеціально для надійної роботи у важких умовах будівельного майданчика. Гумові накладки з усіх боків захищають прилад від пошкоджень. Ребриста поверхня не дасть рівнем вислизнути з рук при перестановці. Різьблення 1/4 дюйма в основі приладу дозволяє встановлювати рівень на фото-штатив або універсальне кріплення
-
Просте управління. Включення і розблокування зручною, великою кнопкою. Надійний фіксатор оберігає маятник при транспортуванні.
-
Автоматичне вирівнювання. При включенні прилад автоматично вирівнюється. Точність лазерних ліній ±0.2 мм/м. Про вихід за межі самовирівнювання сповістить звукова сигналізація. Максимальне відхилення від вертикальної осі 3°.
-
Проектує яскравий, точний лазерний хрест — перпендикулярні, чіткі лазерні промені у формі хреста на поверхню. Відмінно підходить для точної розмітки у ремонті, будівництві. З його допомогою можна виконати будь-яку роботу з розміткою: рівне повісити полку, картину на стіні, поклеїти шпалери, розмітити штроби для електропроводки, встановити направляючі для гіпсокартонних конструкцій, встановити маяки для вирівнювання підлоги і стін, направляючих для підвісної стелі і т. д.
-
Чіткі лазерні лінії. Для проекції використовуються роздільні лазерні випромінювачі. Це дозволяє отримати чіткі і яскраві лазерні лінії без розшарування на значній відстані для такого компактного лазерного рівня. Кут розгортки 100°. При установці на горизонтальній поверхні вертикальний промінь починається в 1 см від приладу. Дуже зручно, наприклад, при укладанні плитки на підлозі.
- Універсальне кріплення ADA Універсальний Clamp. Надійна сталева прищіпка з поворотним гвинтом для кріплення до поверхні під будь-яким кутом. Місце кріплення будь: двері, радіатор опалення,віконна ручка, дверцята шафи, сходові перила, поверхня столу, щаблі драбини і т. д. Затискачі універсального кріплення мають м'які накладки, тому вони не залишають ніяких слідів на поверхнях.
- Элевационный штатив. Легкий алюмінієвий штатив з висувною колонкою для встановлення рівня на висоті від 35 до 110 див. Підйомною частиною можна плавно регулювати висоту в діапазоні 25 див. Штатив дозволяє швидко встановити рівень на потрібній висоті в будь-якому місці.
- Лазерні окуляри. Необхідні для поліпшення видимості лазерного променя. Особливо коли лазерний промінь видно, але дуже погано. Наприклад при яскравому денному освітленні.
- Пластиковий кейс. Жорсткий пластиковий кейс для зручного зберігання і транспортування всього комплекту. Все під рукою.
| Характеристики | |
| Вага, г | 0.24 |
| Захист від пилу та вологи | IP 54 |
| Джерело живлення | 2 батареї ААА / 1.5 В |
| Клас лазера | 2 |
| Лазер, нм | 635 |
| Проекція лазера | 1Н 2V |
| Робоча температура, °З | -10...+45 |
| Робочий діапазон, м | 20 |
| Різьба під штатив, дюйм | 1/4 |
| Точність, dB | ± 0.2 |
| Комплект постачання | |
| Лазерний рівень - 1 шт. | |
| Пластиковий кейс - 1 шт. | |
| Штатив - 1 шт. | |
| Універсальне кріплення ADA Універсальний Clamp - 1 шт. | |
| Батареї - 1 шт. | |
| Окуляри - 1 шт. | |
| Інструкція - 1 шт. | |









| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADA |
| Вага | 0.24 кг |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 635 нм |
| Живлення | Батарейки |
| Робочий діапазон | 20 м |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 241 ₴
- Немає в наявності
- Код: A00385
2 241 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний






