




Рівень лазерний 5 лазерних головок, червоний лазер INTERTOOL МТ-3004
ОПИС
Лазерний рівень нівелір) - незамінна річ на будівництві або під час ремонту. Це сучасна альтернатива отвесам, отбивочным шнурах, водяним рівнів і рівнів з вічками.
Будівник площин MT-3004 володіє функцією самовирівнювання, яка забезпечить строго вертикальні і горизонтальні ліній високої точності.
Промені проектуються до 10 метрів: 4 вертикальних площині і 1 горизонталь з розверсткою на 360⁰, їх можна включати як окремо, так і одночасно. Кут самонівелірованія ±3°, при перевищенні цього значення рівень подає звуковий сигнал, а промені моргають.
Двокомпонентний ударостійкий корпус вбереже рівень від механічних пошкоджень, це робить його міцним і довговічним.
Особливості:
- П'ять високоточних променів з довжиною хвилі 650 Нм червоного кольору.
- Бульбашковий рівень на корпусі для попереднього нівелювання.
- Сверхточная ручна настроювання повороту бази з можливістю обертання на 360⁰.
- Висота ніжок регулюється у разі встановлення на нерівну поверхню.
- Можливість роботи від акумулятора, батарейок і від мережі.
- Сенсорні кнопки управління.
- Захист лазерної голівки від ушкоджень, за рахунок системи блокування у вимкненому стані.
- Отвір з різьбою 5/8" для установки на штатив
Комплектація
Лазерний рівень
Зарядний пристрій
Акумулятор
3 батарейки типу АА
Окуляри
Нейлонова сумка
Гарантійний талон
Інструкція
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL МТ-3004
| Комплектація | нейлоновий чохол для транспортування; ручка для перенесення; окуляри для поліпшення видимості лазерного променя; рівень лазерний з підставкою на три опорні ніжки; зарядка+перехідник під Micro USB; 3 батареї 1,5 В (АА); блок живлення. |
|---|---|
| Довжина хвилі лазера | 650 Нм |
| Електроживлення | 3 батарейки x 1,5 В (АА), Li-ion АКБ |
| Різьба під штатив | 5/8" |
| Звуковий сигнал про відхилення від рівня | так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Робоча відстань | до 10 м |
| Робоча температура | від -10 до +40 °С |
| Гор./вертик. похибка | ±0,2 мм/м |
| Діапазон вирівнювання | ± 3 град |
| Вага | 1,810 кг |
| Обсяг | 0,010915 куб. м |







| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.8 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | Intertool |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Робочий діапазон | 10 м |
| Похибка вимірювання | 0.2 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 3 град. |
| Лазерний діод | 650 нм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
- Ціна: 3 010 ₴
- Немає в наявності
- Код: MT-3004
3 010 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




