




Пила дискова PROCRAFT KR2500 пер.+струбц 10 кг 38*30*16
Опис Пила дискова PROCRAFT KR2500 пер.+струбц 10 кг 38*30*16
Циркулярна пила Procraft KR2500 — машина призначена для розпилювання деревини, деревно-стружкових плит під прямим або заданим косим кутом (до 45 градусів) у побутових умовах.
Циркулярка складається з таких елементів: пиляльний диск, захисний кожух, додаткова ручка, опорна плита, лінійка глибини різання, патрубок для видалення пилу та тирси, лінійка кута нахилу корпусу, а також вентиляційні отвори.
Машина працює за принципом: крутний момент електричного двигуна через редуктор передається на шпиндель і приводить у дію пиляльний диск, як робочий інструмент використовуються пиляльні диски із зовнішнім діаметром 185 мм і завтовшки 2 мм (пильний диск додається в комплекті).
Відведення пилу та тирси знижує концентрацію пилу в повітрі, перешкоджає його накопиченню на робочому місці, для цього передбачений спеціальний патрубок, який треба під'єднувати до відповідного зовнішнього витяжного пристрою. Захист електропилки складається з нерухомого кожуха та самозакривного, які усувають можливість випадкового дотику до пиляльного диска, а також спрямовують викид тирси.
Конструкція дає змогу проводити безступеневе регулювання кута різання в межах від 0 до 45 градусів, що неабияк розширює сферу застосування цього електроінструмента.








| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 70 мм |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Вага | 7 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 3 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 025001
3 150 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний





