


Точило Procraft PAE150/600
Точило Procraft PAE 150/600 в міцному металевому корпусі підходить для заточування ножів, сокир, лопат, стамесок і іншого різального інструменту і оснастки. Це прилад побутового класу, по функціоналу близький до професійного.
Ця модель точила вигідно відрізняється від своїх аналогів завдяки таким характеристикам:
- Міцна конструкція. Прилад надійно фіксується на робочій поверхні завдяки отворам на платформі.
- Настроюється підставка для рук, яка спрощує процес заточки.
- Кнопка включення, закрита від попадання забруднень.
- Захисні екрани, що запобігають потраплянню в очі майстра абразиву і іскор.
Прилад оснащений двома посадочними отворами. Попередню заточку і грубу зачистку можна здійснювати на одному шліфувальному крузі, а на другому, мелкозернистом, доводити об'єкт до бездоганного стану.
Кому підійде цей пристрій
Точило Procraft PAE 150/600 виявиться корисно в будь-якому домашньому господарстві, щоб періодично повертати побутової і садовий інструмент в робочий стан.
Прилад вкрай компактний і не займає багато місця, що дуже зручно для зберігання, транспортування і фіксації на столі.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 0.15 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 12.7 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 4.3 кг |
- Ціна: 1 335 ₴
- Немає в наявності
- Код: 006001
1 335 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний


