




Ланцюгова електропила TEX.AC ТА-03-230
ОПИС
Маслонасос.
Зовнішній доступ до маслонасосу дасть змогу провести обслуговування оливонасоса, не розбираючи електропилу. Цей формат розташування оливососа заощаджує час на чищення й обслуговування електропили.
Захист користувача.
Для збільшення безпеки користувача в електропілі реалізована комплексна система захисту.
Система «автостоп» - коли користувач відпускає кнопку пуск приводиться в дію механізм гальма ланцюга, обертання ланцюга зупиняється за короткий проміжок часу.
Фронтальне гальмо ланцюга — для увімкнення досить змістити щиток перед, обертання ланцюга припиняється за лічені секунди.
Двигун
Встановлений двигун із додатковим захистом обмотування ротора. Колекторний вузол додатково захищений компаундом.
Зручність і комфорт.
Основна ручка електропили покрита спеціальним гумовим покриттям. Зручно тримати в руках, запобігає ковзанню інструмента навіть після тривалих робіт.
Додаткова ручка має ергономічну форму, завдяки чому навантаження на пензель набагато знижене. Комфортно виконувати як поздовжнє, так поперечне розпилювання деревини.






| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Основні | |
| Вага | 5.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Tex.AC |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 406 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: ТА-03-230
3 900 ₴
- +380 (66) 582-76-98Отдел продаж
- +380 (93) 031-35-80
- Понеділок09:0016:00
- Вівторок09:0016:00
- Середа09:0016:00
- Четвер09:0016:00
- Пʼятниця09:0015:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




